پرداخت حق بیمه دوران خدمت سربازی حداکثر در ١٢ قسط


خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت حق بیمه دوران خدمت سربازی و حضور داوطلبانه در جبهه حداکثر در ١٢ قسط امکان پذیر است و متقاضی ملزم به پرداخت در زمان های تعیین شده است.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، منصور آتشی با بیان این مطلب افزود: به استناد قانون اصلاح تبصره ماده ١۴ قانون کار والحاق یک تبصره به آن مصوب ۳۰ فروردین سال ۱۳۸۳ و قانون استفساریه قانون مذکور مصوب ۲۸ خرداد سال ۱۳۸۵ مجلس شورای اسلامی و آئین نامه اجرایی مربوطه مصوب هشتم تیر سال ۱۳۸۴ هیات وزیران، احتساب مدت خدمت نظام وظیفه وحضور داوطلبانه در جبهه تمامی مشمولان قانون تامین اجتماعی با دارا بودن شرایط مقرر قانونی امکان پذیر است.
وی اظهار داشت: احتساب سوابق مورد نظر منوط به بیمه پردازی در زمان ارایه تقاضا و داشتن ٢ سال سابقه بیمه و همچنین پرداخت حق بیمه متعلقه طبق ضوابط مقرر در ماده ٣آئین نامه اجرایی مذکور به نسبت هفت سی ام سهم بیمه شده و بیست و سه سی ام سهم دولت امکان پذیر است.
آتشی اظهار داشت: مبلغ حق بیمه متعلقه مدت خدمت سربازی حداکثر در ١٢قسط ماهانه قابل تقسیط است که بیمه شده در صورت عدم توانایی پرداخت یکجای حق بیمه می تواند در مهلت مقرر نسبت به ارایه درخواست تقسیط بدهی اقدام کند.
مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: احتساب سوابق خدمت سربازی و بهره مندی از مزایای قانونی آن نزد سازمان تامین اجتماعی منوط به پرداخت کامل حق بیمه در مهلت تعیین شده خواهد بود؛ در غیر این صورت احتساب سوابق مذکور براساس تقاضای مجدد و تجدید محاسبه حق بیمه با رعایت ضوابط مربوطه میسر است.

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال