جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان کشور برگزار شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان کشور برگزار شد

خبرگزاری فارس: فستیوال ورزشی بیماران اعصاب و روان کشور به انجام رسانده شد

همزمان با اولین روز از هفته تربیت بدنی، ششمین فستیوال مسابقات ورزشی مراکز نگهداری و توانبخشی بیماران اعصاب و روان کشور با شرکت بیش از ۲۰۰ شرکت کننده و در شش رشته ورزشی در باقرشهر به انجام رسانده شد.

به گزارش خبرنگار فارس، همزمان با اولین روز از هفته تربیت بدنی، ششمین فستیوال مسابقات ورزشی مراکز نگهداری و توانبخشی بیماران اعصاب و روان کشور با شرکت بیش از ۲۰۰ شرکت کننده و در ۷ رشته ورزشی در تالار فدک باقرشهر به انجام رسانده شد.
در این فستیوال که به همت کانون سرای احسان کهریزک و با همکاری هیئت تکواندو استان تهران به انجام رسانده میشد، آیت اله موسوی امام جمعه باقرشهر، سلیمان حبیبی رئیس شورای اسلامی این شهر، بیژن خراسانی کارشناس ورزشی صدا و سیما به همراه جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان تکواندو کشور و دانشجویان روان شناسی دانشگاه آزاد تهران غرب حاضر بودند.
مددجویان ورزشکار حاضر در این مسابقات، در ۷رشته طناب کشی، شطرنج، دو سرعت، دارت، فوتسال، پینگ پونگ و فوتبال دستی با یکدیگر به رقابت توجه کردند و در پایان نیز به تیم ها و نفرات برتر حکم و کاپ قهرمانی به همراه هدایایی از سوی حامیان مالی این فستیوال(شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر و شرکت ال جی) به رسم یادبود اعطا شد.
آیت اله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر در آئین آغازین این مهمانی در سخنان لغزش حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی را وظیفه تمامی آحاد مردمان و مسئولان آگاهی داشت و نقل کرد: حضور در این مراکز و آشنایی بیشتر با مددجویان حاضر در آن مدد بسیاری در بهبود حالت روحی و روانی آن ها دارد.
وی اضافه کرد: هرچه فاصله نگاه کن مددجویان و آحاد گوناگون جامعه کاهش داده شود زیانهای اجتماعی نیز کمتر خواهد شد و مددجویان هم بیشتر با مردمان مانوس خواهند شد ودر نهایت احتمال بازگشت آن ها به جامعه بیشتر خواهد شد.

در حاشیه این مهمانی، فریبرز محمدی کارشناس ورزشی کانون سرای احسان و مسئول برگزاری این فستیوال نقل کرد: هدف از برگزاری ششمین فستیوال ورزشی بیماران اعصاب و روان کشور را افزایش روحیه و امید بخشیدن به مددجویان آگاهی داشت و بیان داشت: برگزاری اینشکلی مسابقات نقش بسیار نقش می داری در کاهش فاصله نگاه کن مددجویان و جامعه دارد و قادر هست امید به زندگی را در آن ها زیاد کند.
وی نقل کرد: این مسابقات همه ساله همزمان با اولین روز از هفته تربیت بدنی در بیست و ششم مهرماه به انجام رسانده میشود؛ امسال نیر ششمین دوره این فستیوال با شرکت بیش از ۱۸ مرکز از سر تا سر کشور در سطح بسیار بالایی به انجام رسانده شد.

**براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارش: شهسوار ن.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خيال روی تو در هر طريق همره ماست
««« »»»
نسيم موی تو پيوند جان آگه ماست

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان کشور برگزار شد

TT / 85 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال