جذب ۱۱۰۰ «هنر آموز و استاد کار» در هنرستان های فنی وحرفه ای از طریق آزمون استخدامی


با دیگران به اشتراک بگذارید

جذب ۱۱۰۰ «هنر آموز و استاد کار» در هنرستان های فنی وحرفه ای از طریق آزمون استخدامی

خبرگزاری فارس: جذب 1100 «هنر آموز و استاد کار» در هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای از طریق آزمون استخدامی

مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۱۰۰ هنرآموز و استاد کار در شاخه فنی‌وحرفه‌ای از طریق آزمون استخدامی آتی وزارت آموزش و پرورش گزارش کرد.

سیدمحسن حسینی مقدم مدیرکل دفتر تعلیمهای فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش در مکالمه با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که «میزان سهمیه شاخه فنی وحرفه ای در آزمون استخدامی آتی وزارت آموزش و پرورش چه تعداد است؟»، بیان داشت: امسال با توجه به نیاز استان ها، ۱۱۰۰ هنرآموز و استادکار در شاخه فنی وحرفه ای از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سوی خود میکشیم.

وی ادامه داد: در سال گذشته و در آزمون استخدامی این وزارتخانه حدود ۱۸۰۰ هنرآموز و استادکار به سوی خود کشیدیم.

مدیرکل دفتر تعلیمهای فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: دوره یک ساله ای برای افراد به سوی خود کشیده شده با هماهنگی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به انجام رسانده شد و افراد بعد از طی کردن این دوره از مهر سال جاری در کلاس درس حضور یافتند.

حسینی مقدم در پاسخ به این سوال که «آیا در جذب افراد در آزمون استخدامی و در شاخه فنی وحرفه ای اولویتی وجود دارد؟»، بیان داشت: بحثی را مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با عنوان جذب از بوم برای بوم دنبال می کند و ما نیز بر اساس نیازی که استان ها داشته اند و با هماهنگی های ضروری در این خصوص، این تعداد افراد را به سوی خود میکشیم.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا در جذب افراد، رشته های خاص دانشگاهی در بر می داری اولویت و بکارگیری در هنرستان های فنی وحرفه ای هستند؟»، تصریح کرد: بله؛ برای نمونه در رشته مکانیک ماشین، دانشجویانی به سوی خود کشیده میشوند که رشته آنها مرتبط با این رشته است؛ البته یکی از اصلی ترین اولویت های ما در جذب نیرو به خصوص در بحث جذب استادکار این است که باید این افراد در هنرستان ها درس خوانده و دوره کاردانی آنها نیز پیوسته باشد.

لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد

گردآورنده: فرزين ی.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد
««« »»»
وجود نازکت آزرده گزند مباد

جذب ۱۱۰۰ «هنر آموز و استاد کار» در هنرستان های فنی وحرفه ای از طریق آزمون استخدامی

TT / 50 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال