واکنش شورجه به شایعات بودجه میلیاردی فیلم «موسی(ع)»


جمال شورجه

سینماپرس: جمال شورجه نویسنده و کارگردان سینما، اخبار منتشر شده درباره تخصیص هزینه 200 میلیاردی برای ساخت مجموعه "موسی (ع)" را تکذیب کرد.

به گزارش سینماپرس، جمال شورجه نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون اخبار منتشر شده مبنی بر تخصیص مبالغ میلیاردی برای مجموعه "موسی (ع)" را تکذیب نموده و گفت: اینها همه شایعه است و من تمام این اخبار پیرامون مجموعه موسی(ع) را کذب محض می دانم.

وی ادامه داد: هنوز در خصوص تولید این مجموعه هیچ چیز مشخص نیست. ما همچنان در مراحل اولیه هستیم و صحبت های مالی انجام نشده، در ثانی از این پول ها هیچوقت به ما نمی دهند و من این اخبار را شدیداً تکذیب می کنم.

کارگردان فیلم "سی و سه روز" درباره دلیل و منشا انتشار چنین اخباری خاطرنشان کرد: این اخبار را کسانی منتشر می کنند که نمی خواهند این مجموعه ساخته شود. خیلی ها هستند که نمی خواهند "موسی (ع)" ساخته شود. از نظر من کسانی که این اکاذیب را ترویج می دهند بیگانگان هستند.

* میزان

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال