دبیر فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور منصوب شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

دبیر فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور منصوب شد

شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی به عنوان دبیر فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور در مجلس انتخاب شد.

عکس   دبیر فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور منصوب شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور با عضویت بیش از ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس کار خود را آغاز کرده و شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی به عنوان دبیر این فراکسیون انتخاب شده است.

این فراکسیون حمایت از اتباع خارجه و پیگیری مشکلات ایرانیان خارج کشور را بر عهده دارد و قوانین مربوط به آنها را در مجلس حمایت می کند.

هدف اصلی این فراکسیون پیگیری امور ایرانیان در خارج از کشور است و با ایرانیان خارج از کشور ارتباط دارد و این ارتباط زمینه های استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای ایرانیان خارج از کشور را فراهم می کند.

فراکسیون پیگیری امور ایرانیان دارای ساختار تشکیلاتی و حوزه فعالیتهای مختلفی از جمله کمیسیون فرهنگی، اقتصادی ایرانیان خارج از کشور با پنج کار گروه است.

شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز است.

*اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد*

تهیه از: زيبا ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رو بر رهش نهادم و بر من گذر نکرد
««« »»»
صد لطف چشم داشتم و يک نظر نکرد

دبیر فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور منصوب شد

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال