http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

۱۰ میلیارد ریال برای احداث کانال بتنی در میاندورود هزینه شده است

۱۰ میلیارد ریال برای احداث کانال بتنی در میاندورود هزینه شده است

با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۰ میلیارد ریال برای احداث کانال بتنی در میاندورود هزینه شده است

فرماندار میاندورود با بیان اینکه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برای احداث کانال بتنی در میاندورود هزینه شده است، گفت: با این اقدام مدیریت سیلاب در شهرستان میاندورود انجام شده است.

عکس   ۱۰ میلیارد ریال برای احداث کانال بتنی در میاندورود هزینه شده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از میاندورود، ارسطو قادری صبح امروز در نشست خبری سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ اظهار داشت: مقوله سرشماری نفوس و مسکن امری ملی بوده و به همگان این امر تکلیف شده است تا این مهم به نحو شایسته اجرایی شود.

وی افزود: حکومت ها برای راهبری و مدیریت هر جامعه ای از آمار و برنامه ریزی استفاده می کنند.

رئیس ستاد سرشماری نفوس و مسکن میاندورود با اشاره به اینکه اعتماد مردم سبب برنامه ریزی هدفمند در جامعه می شود، تصریح کرد: مقام معظم رهبری به حضور همگان در طرح سرشماری نفوس و مسکن تاکید کردند و مراجع در تعیین تکلیف این موضوع مهم تلاش مضاعفی دارند.

قادری با بیان اینکه آمار موضوعی ملی بوده و همگان باید بسیج شوند، افزود: در ابتدای سرشماری عمومی نفوس و مسکن میاندورود رتبه آخر بود ولی اکنون این شاخص به رتبه ششم بین فرمانداری های استان رسیده است.

وی با اعلام اینکه در ۱۷ روستای شهرستان ۱۰۰ درصد مردم در سرشماری اینترنتی شرکت کردند، گفت: همه مدیران شهرستان موظف به همکاری در امر آمار و برنامه ریزی شدند.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه بسیاری از ادارات شهرستان در امر سرشماری مشارکت کردند، تصریح کرد: امام جمعه در تریبون نماز جمعه مردم را دعوت به مشارکت در سرشماری کردند.

وی با اعلام اینکه تبلیغات محیطی و مجازی برای تشویق مردم در امر سرشماری در شهرستان انجام شده است، افزود: مراکز خدمات حمایتی کشاورزی در حوزه آمار و برنامه ریزی تلاش کردند.

قادری با بیان اینکه در ایام سوگواری سالار شهیدان درب فرمانداری برای نام نویسی از مردم در سرشماری نفوس و مسکن باز بوده است، گفت: زنگ شروع طرح سرشماری در مدارس شهرستان نیز نواخته شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱ هزار و ۶۳۴ خانوار از ۲۰ هزار خانوار بالغ بر ۵۸ درصد مردم شهرستان در سرشماری اینترنتی شرکت کردند، افزود: امیدواریم این میزان تا روزهای پایانی به نحو مطلوب تری برسد.

فرماندار میاندورود با اشاره به حادثه آبگرفتگی در سال های اخیر در شهرستان گفت: خوشختانه با مدیریت مهار آبهای سطحی مقوله آبگرفتگی در منطقه مشاهده نمی شود.

قادری با بیان اینکه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برای احداث کانال بتنی در میاندورود هزینه شده است، افزود: با این اقدام مدیریت سیلاب در شهرستان میاندورود انجام شده است.

وی از برگزاری ۲۰ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی برای رونق سرمایه گذاری در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: بسیاری از واحدهای صنعتی نیمه کاره میاندورود با برگزاری جلسات ستاد تسهیل فعال شده است.

فرماندار میاندورود از فعال شدن ۹ واحد نیمه کاره صنعتی و کشاورزی شهرستان از طریق برگزاری جلسات ستاد تسهیل در منطقه خبر داد و افزود: اولویت اصلی منطقه رونق کسب و کار و تولید در میاندورود بوده است.

قادری با بیان اینکه بخشی از مشکلات کم آبی مردم و کشاورزان شهرستان رفع شده است، تصریح کرد: ۶۰ میلیارد ریال برای تعریض جاده گهرباران رفع شده و تصادفات را کاهش دادیم.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد—

تهیه از : مرجان و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر چند کزمودم از وی نبود سودم
««« »»»
من جرب المجرب حلت به الندامه

۱۰ میلیارد ریال برای احداث کانال بتنی در میاندورود هزینه شده است

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
75 پروژه با اعتباری بالغ بر 45 هزارو 750 میلیارد ریال در سکونتگاههای غیررسمی میانه اجرا می شود
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه میانه از پرداخت تسهیلات 20 میلیارد ریالی به طرح های توسعه روستایی شهرستان خبرداد
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه: 13 آبان روز ملی نفی سلطه و استکبار است
استخدام پروموتور با حقوق بالا در بازرگانی خاقانی در رشت
کیلیپ فیلم سرشعله Primus Etasolo +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم فلاسک های کوهنوردی Primus TrailBreak
فیلم فاتحه شیخ عوده الغلام المروانی ( آپارات ) -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم یا ابولفز : +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم اموزش ساخت بوتیک فشن برای باربی +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم ترش کردن شکم را به چه صورت مهار کنیم؟ +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم اجرای بی نقص در ۳۰ ماه خرداد از دکتر فضه سادات حسینی +( آپارات ) پخش
پخش یک فیلم از پرواز موجودی مانند اژدها در کشور چین +( آپارات ) پخش
کاریکاتور:: قصابان مشغول کارند
کاریکاتور:: وای بر ما
چقدر می‌دهی درمان شوی
پایان‌نامه‌فروشی در ایستگاه بهارستان
سردار آمپـول به روایت نماینده قم!
کیلیپ فیلم نشست یازدهم یادگیری برنامه لایتنر آنکی +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم کشف آهن در بیسکویت! +( آپارات ) پخش
فیلم بادکنک محکم درمقابل آتش ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات