تعطیلی آپارات انکار شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

تعطیلی آپارات تکذیب شد

در پی پخش برخی اخبار مبنی بر شکایت از یک سرویس اشتراک ویدئو در کشور، آپارات هرگونه شایعه ای مبنی بر تعطیلی را با توییتی، شدیدا انکار کرد.
از حدود دو سه روز گذشته اپلیکیشن یکی از سرویس های پرمخاطب اشتراک ویدئویی کشور از بانک اپلیکیشنی برندت های داخلی کنار زده شد که تعجب بسیاری از کاربران را به دنبال داشت.
در پی حذف اپلیکیشن آپارات از بزرگترین اپ برندت کشورمان که ظاهرا به گفته توئیتری مدیر کافه بازار به دستور بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه بوده است؛ آپارات در توییتی نگاشت: هرگونه شایعه یا خبر تعطیلی و کاهش فعالیت های سایت مان را شدیدا انکار میکنیم.
نقل میشود این دستور قضایی به دنبال شکایت صداوسیما که خود را به عنوان تنها متولی امر صوت و عکس و تصویر در کشور آگاهی میدارد، از آپارات بوده است.
این اتفاق در حالی می افتد که تلاش شبانه روزی مسئولان اجرایی کشور حول پر بار کردن ترافیک شبکه ملی اطلاعات و تشویق کاربران به بهره گیری از محتوای داخلی است.
فضای جایزی قطعا پیوند ناگسستنی با زندگی همه ما برقرار کرده و رقابت بر سر ارائه خدمات در این بستر بسیار پرشتاب تر از هر فضای دیگری است.
در اهمیت جایگاه خدمات دهندگان داخلی بر بستر فضای جایزی همین بس که به گفته ابوالحسن فیروزآبادی -دبیر شورای مناسب فضای جایزی- نتفلیکس پشت دروازه های کشور است و چنانچه دیر بجنبیم، فضای رقابتی ارائه محتوای صوت و عکس و تصویر در فضای جایزی را از دست خواهیم داد.

*پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست*

تهیه از: فرناز ح.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش می‌آمد و رخساره برافروخته بود
««« »»»
تا کجا باز دل غمزده‌ای سوخته بود

تعطیلی آپارات انکار شد

TT / 35 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات