تاکید کانادا بر لزوم بازدارندگی ناتو در برابر «تهاجم روسیه»


با دیگران به اشتراک بگذارید

تاکید کانادا بر لزوم بازدارندگی ناتو در برابر «تهاجم روسیه»

خبرگزاری فارس: تاکید کشور کانادا بر لزوم بازدارندگی ناتو در برابر «تهاجم روسیه»

وزیر خارجه کشور کانادا می‌گوید که این کشور به همراه متحدانش در ناتو باید در برابر «تهاجم روسیه در اوکراین» بازدارندگی بوجود آورند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در ادامه تشدید تنش ها بین غرب و مسکو، وزیر خارجه کشور کانادا هم بر لزوم بازدارندگی ناتو در برابر روسیه تاکید کرده است.

تنش ها بین روسیه و کشورهای غربی و در صدر آن ایالات متحده، به دنبال اختلافات دو طرف در موضوعاتی چون بحران کشور سوریه و اوکراین همچنان ادامه دارد.

غربی ها همواره در موضوع اوکراین، روسیه را به دخالت مستقیم در بحران مناطق شرقی این کشور بحران زده و حمایت از طلاق طلبان روس گرا متهم کرده اند.

ایالات متحده، اتحادیه اروپا و شرکای ناتو آن همچنین با اشاره به موضوع شبه جزیره کریمه و اتحاد آن با روسیه و مواضع مسکو در قبال اوکراین، تحریم هایی علیه روس ها اعمال کرده اند.

حالا وزیر خارجه کشور کانادا که کشورش موضع نقدی در قبال مواضع روسیه در قبال اوکراین داشته، بر لزوم بازدارندگی ناتو در برابر مسکو تاکید کرده است.

«استفان دیون» در توییتر خود در این باره نگاشت: «با ناتو و متحدانمان داریم با مذاکره برای مقابله با تهاجم روسیه در اوکراین، بازدارندگی مان را مخلوط و با هم متحد می کنیم».

**************************************

متن از : رامين ژ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بعد از اين نشکفت اگر با نکهت خلق خوشت
««« »»»
خيزد از صحرای ايذج نافه مشک ختن

تاکید کانادا بر لزوم بازدارندگی ناتو در برابر «تهاجم روسیه»

TT / 33 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال