برای همکاری با تهران در کریدور چین پاکستان لحظه شماری می کنیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

برای همکاری با تهران در کریدور چین پاکستان لحظه شماری می کنیم

خبرگزاری فارس: برای همکاری با تهران در کریدور چین-کشور پاکستان لحظه‌شماری می‌کنیم

سفیر چین در کشور پاکستان با استقبال از پیوستن کشورمان به کریدور اقتصادی مشترک کشور پاکستان و چین اضافه کرد: برای همکاری اقتصادی با تهران لحظه‌شماری می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس دراسلام آباد، «سن ویدونگ» سفیر چین در کشور پاکستان با استقبال از پیوستن کشورمان به کریدور اقتصادی مشترک کشور پاکستان و چین اضافه کرد: برای همکاری اقتصادی با تهران لحظه شماری می کنیم.

وی در یک کنفرانس خبری گفت: چین خواستار مشارکت همه کشورهای منطقه در کریدور اقتصادی خود است و این پروژه فرصت خوبی برای همکاری با کشورمان می باشد.

ویدونگ تأکید کرد: تجربیات کشورمان در ساخت جاده و بزرگراه مدد زیادی به پیشرفت هر چه با سرعتتر کریدور اقتصادی مشترک با کشور پاکستان می کند.

به گزارش داون، سفیر چین در کشور پاکستان گفت: در آینده به دنبال همکاری بیشتر با کشورمان برای انتقال انرژی در منطقه هستیم.

«نوازشریف» در ملاقات با «حسن روحانی» رئیس جمهور کشورمان برای اولین بار توصیه مشارکت تهران در کریدور اقتصادی مشترک با چین را مطرح کرده بود.

«مهدی هنردوست» مسافرت کشورمان در کشور پاکستان نیز در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد: تهران علاقه مند به مشارکت در کریدور اقتصادی کشور پاکستان و چین است.

هنردوست تأکید کرد: کشورمان قادر هست در زمینه ساخت جاده،ساخت سد و توزیع برق همکاری گسترده با کشور پاکستان داشته باشد.

«احسن اقبال» وزیر توسعه و برنامه ریزی کشور پاکستان در این زمینه گفت: اسلام آباد از مشارکت کشورهای اسلامی به مخصوص کشورمان در پروژه های مشترک با چین استقبال می کند.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد

گردآورنده: شهسوار ن.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ياد باد آن که سر کوی توام منزل بود
««« »»»
ديده را روشنی از خاک درت حاصل بود

برای همکاری با تهران در کریدور چین پاکستان لحظه شماری می کنیم

TT / 48 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال