http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

اخطار به کاربران ویندوز ۱۰ اینسایدر

اخطار به کاربران ویندوز ۱۰ اینسایدر

با دیگران به اشتراک بگذارید

هشدار به کاربران ویندوز ۱۰ اینسایدر

افرادی که از نسخه امتحانی ویندوز ۱۰ ( ویندوز ۱۰ اینسایدر) بهره میگیرند، مراقب باشند: امکان می دارد بیلد ۱۴۹۴۶ بازی های نکته علاقه شما را کنار زند.
وب سایت کلیک: افرادی که از نسخه امتحانی ویندوز ۱۰ ( ویندوز ۱۰ اینسایدر) بهره میگیرند، مراقب باشند: امکان می دارد بیلد ۱۴۹۴۶ بازی های نکته علاقه شما را کنار زند.
عکس هشدار به کاربران ویندوز 10 اینسایدر
در نسخه امتحانی ویندوز ۱۰ که روی سیستم خود دانلود کرده اید، یک بیلد جدید وجود دارد. این نسخه جدید هم برای دسکتاپ و هم موبایل دیزاین شده است. البته چندین تفاوت کوچولو میان این دو وجود دارد.
کاربران لپ تاپ از نگاه کردن مهار های صفحه لمسی جدید و ارتقا یافته در منوی تنظیمات هیجان زده خواهند شد. تنظیمات اولیه به شما امکان می دهند حرکات جدید و متنوع سه انگشتی و چهارانگشتی مانند کشیدن صفحه و ضربه زدن به آن را آزمایید. در منوی تنظیمات، چندین گزینه جدید مانند سوئیج کردن میان اپلیکیشن ها یا دسکتاپ های جایزی هم وجود دارد. منوی توسعه یافته تری هم هست که امکان مهار خوب تر بر حرکات صفحه لمسی را فراهم کرده و مهار فایلهای چندین رسانه ای، اسنپینگ در ویندوز، و ایجاد یا حذف دسکتاپهای جایزی را ممکن می سازد.

چنانچه بخواهیم از پیشرفت های موجود در پیکربندی ویندوز ۱۰ حرف زنیم، باید بگوییم این بیلد جدید شامل یک فیس لیفت (face-lift) برای صفحه تنظیمات وای فای می باشد. عمده ترین قابلیت تازه ای که به این نسخه ویندوز افزوده شده، آن است که وقتی وای فای را خاموش کنید، پس از یک زمان تنظیم شده معین، به طور خودکار مجددا روشن می شود.

ما دقیقا آگاهی نمیداریم که این قابلیت به چه دلیل به وجود آمده؛ اما طبق نقل کرده های مایکروسافت، افرادی که نسخه امتحانی را نصب کرده اند، خواهان این ویژگی بوده اند. این قابلیت را در بیلد موبایل هم می نگاه کنیم. در نسخه موبایلی وجود این ویژگی بیشتر حس می شود. نمایان ساخته شدن این قابلیت در نسخه ی روی دسکتاپ، علامت دیگری است که نمایان میکند مایکروسافت این دو نسخه را بسیار شبیه و نزدیک به هم ساخته است.

علاوه بر ویژگی های جدید نسخه دسکتاپ، در تعدادی از تواناییهای نسخه موبایلی هم اصلاحات و جدید منتقل کنی های تازه ای به وجود آمده است. چنانچه قابلیت “اصلاح خودکار” در تلاش برای اصلاح یک کلمه اشتباه کند، قادر هستید آن لغتی که ابتدا تایپ کرده بودید را مجددا انتخاب و جایگزین کنید.

در نسخه جدید، سیستم کلماتی که قبلا نمی شناخته و شما در حال بهره گیری از آنها هستید را یاد میگیرد. هم چنین قادر هستید کلماتی که به اشتباه افزوده شده را کنار زنید. وقتی کاربران از زنجیره ها (Continuum) بهره گیرند، قادر هستند مهلت های وقتی جداگانه ای برای صفحه اکرانهای گوناگون تنظیم نمایند و به این ترتیب، در مصرف انرژی باتری صرفه جویی می شود.

کلکسیون بزرگی از اصلاحات و تغییرات هم در نسخه موبایلی و هم دسکتاپی وجود دارد. در نسخه دسکتاپ که روی کامپیوترهای شخصی نصب می شود، تعدادی از معضلات Edge ، از جمله اسکرول های شدید و نقص در افتتاح سیستم از بین برده شده اند. در نسخه های قبلی چندین مشکل در اجزای UI موجود بود، از جمله این که حالت اتصال به شبکه و روشنایی صفحه نمایش به درستی خبر داده نمیشد.

در نسخه موبایلی، چندین جدید منتقل کنی در عملکرد زنجیره به وجود آمده است؛ برای بخش واتس آپ و تصویر و عکسها هم چندین آپدیت صرفا پر زرق و برق در UI گذاشته اند. مشکلاتی در آخرین بیلدها وجود دارند که به تازگی شناخته شده اند.
وقتی کاربران نسخه دسکتاپ، آنتی ویروس و محصولات حاوی بدافزار را فعال می کنند، می نگاه کنند که آخرین بیلد نصب نمی شود.، اما در واقع به بیلد قبلی بازگشته اند. همچنین امکان می دارد برخی نامهای بزرگتر از Windows Store، مانند ReCore، Rise of the Tomb Raider، Gears of War 4، Forza Horizon 3 و Killer Instinct، نیز فعال نشوند. علاوه بر آن، کاربران نسخه موبایل همراه با بسته های چندین زبانه، امکان می دارد نتوانند به این بیلد رسانده شوند. مایکروسافت پیشنهاد میدهد فعلا برای اجتناب از خرابی ها غیرضروری ، سیستم را به خط کندتر سوئیچ کنند.

مایکروسافت، از این بیلد به عنوان فرصتی برای واسنجی مجدد برخی از دستگاههای اینسایدر که از مسیر بیرون رفته بودند، بهره میگیرد. به خاطر برخی ناسازگاری های موجود در بیلدهای قبلی که باعث بازگشت برخی کاربران شده بود، در نسخه امتحانی جدید یک دکمه “من را تعمیر کن” در تنظیمات وجود دارد که به بازگرداندن آنها به مسیر یاری میرساند. هر خودروای که در انگشتر های توسعه دهنده واقع بوده یا میزبان بیلدهای اینسایدر بوده، در حلقه کند قرار می گیرد تا به سرعت بخشیدن به آنها یاری رسانده شود.

مایکروسافت با جدید منتقل کنی سالیانه این نسخه ها که با نگاه به نسخه های قبلی انجام می شود، نمایان کرده که هیچ نشانه ای مبنی بر کاهش سرعت پیشرفت ها و تکرار ها در پلت فرم ویندوز ۱۰ وجود ندارد. چنانچه می خواهید یک سرگرمی جالب را آزمایید، قادر هستید به بخش تنظیمات رفته و در قسمت “جدید منتقل کنی و امنیت” (Updates and Security) به منوی ویندوز اینسایدر بروید.

*********************

تهیه شده توسط : خداداد ل.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بجز خيال دهان تو نيست در دل تنگ
««« »»»
که کس مباد چو من در پی خيال محال

اخطار به کاربران ویندوز ۱۰ اینسایدر

TT / 170 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
باشگاه تراکتورسازی: قضاوت جانبدارانه داور بازی با فولاد احساس شد
استخدام برنامه نویس asp.net در فروشگاه اینترنتی شیکسون
مصاحبه معاون بازاریابی بخش پلی استیشن به مناسبت عرضه پلی استیشن VR
گزینه‌های 2 وزارتخانه برای معرفی به مجلس
پوکمون گو اولین بازی موبایلی که توانست ۶۰۰ میلیون دلار به جیب بزند
آتش بس حلب 3 روز تمدید شد
استخدام کادر فروش،اداری،مالی،فنی،منابع انسانی،بازاریابی در مبناتلکام
بررسی عوارض متی مازول برای مادران شیرده
حرف‌های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی‌نیا و فراستی
پناه گرفتن پشت عبای رهبر
فدراسیونی ها می خواهند از نفرات و دوستان خودشان استفاده کنند
استخدام کارشناس بازاریابی و فروش،تکنسین ماشین آلات اداری
جلوگیری تگ خودکار فیس بوک را غیرفعال کنیم؟
پلیس آلمان به بچه ها بعد از تصادف خرس تدی میدهد
توافق با ۴کشور آسیای میانه برای ترانزیت کالا از ایران
هارد دیسک پلی استیشن 4 پرو قابل تعویض است
کم عارضه ترین قرص جلوگیری از بارداری چیست؟
با یک لگد برادرش را ناک اوت کرد
استخدام بازاریاب تلفنی در شرکت توزیع کننده نهاده های کشاورزی
بدجنس ترین موجود جهان “عنکبوت بیوه سیاه”