مثلث های ترسناک لالیگا


لیونل مسی, کریستیانو رونالدو, کریم بنزما, سوارز, نیمار, گریزمان

با پیوستن کوین گامیرو به اتلتیکو در تابستان امسال و پیشرفت قابل توجه یانیک کاراسکو، اتلتیکو نیز حالا صاحب یک مثلث تهاجمی خوفناک شده است. این سه بازیکن تا بدینجای لالیگا، روی 25 گل اتلتیکو نقش مستقیم داشته اند. گریزمان با 6 گل زده و 4 پاس گل، گامیرو با 5 گل زده و سه پاس گل و کاراسکو نیز با 5 گل زده و دو پاس گل.

لیونل مسی و سوارز

مثلث اتلتیکو از لحاظ آماری در فاصله بسیار اندکی با مثلث MSN بارسلونا قرار دارد. مسی، سوارز و نیمار، روی 26 گل بارسا نقش داشته اند.

گریزمان اتلتیکو مادرید

مسی با 7 گل زده و دو پاس گل، سوارز با 7 گل زده و سه پاس گل و نیمار با 4 گل زده و 3 پاس گل، نقش مهمی روی گل های این فصل بارسا در لالیگا داشته اند.

کریستیانو رونالدو رئال مادرید

در رئال اما اوضاع کمی متفاوت است. مثلث بیل، بنزما و رونالدو، به دلایل مختلف دچار افت شده اند.

BBC روی 16 گل رئال تاکنون نقش داشته است. رونالدو با 5 گل زده و 2 پاس گل، بنزما با 4 گل زده و 1 پاس گل و بیل نیز با 3 گل زده و 1 پاس گل، در مجموع روی 16 گل رئال در لالیگا ایفای نقش کرده اند.

مطالب پیشنهادی

حمله به کریم بنزما در جلوی هتل + عکسحمله به کریم بنزما در جلوی هتل + عکسگل قیچی برگردون زیبای بنزما | بارسلونا – رئال مادریدگل قیچی برگردون زیبای بنزما | بارسلونا – رئال مادریدپیشنهاد عجیب رئال مادرید به نیمارپیشنهاد عجیب رئال مادرید به نیمارپیراهن امضا شده لیونل مسی بر تن کودک افغانی + عکسپیراهن امضا شده لیونل مسی بر تن کودک افغانی + عکسعکس های باورنکردنی از ویلای لیونل مسی در زیر آبعکس های باورنکردنی از ویلای لیونل مسی در زیر آبدوستی لیونل مسی با دختران باراک اوباما + عکسدوستی لیونل مسی با دختران باراک اوباما + عکسشخصیت برتر کشور برزیل در 2015 + عکسشخصیت برتر کشور برزیل در 2015 + عکسخبر داغ | لیونل مسی به رئال مادرید پیوستخبر داغ | لیونل مسی به رئال مادرید پیوستعلاقه پسر مورینیو به مسی و بارسلونا + عکس یادگاری با مسیعلاقه پسر مورینیو به مسی و بارسلونا + عکس یادگاری با مسیمسی: اگر ریش هایم را بزنم، من را خواهند کشت! + عکسمسی: اگر ریش هایم را بزنم، من را خواهند کشت! + عکسلیونل مسی در راه لیگ برتر | انگلیسلیونل مسی در راه لیگ برتر | انگلیسسخنان جنجالی لیونل مسی + عکسسخنان جنجالی لیونل مسی + عکس

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال