دختر حیوان‌ آزار بازداشت شد + جزئیات خبر + عکس


دختر حیوان‌ آزار

دختر جوانی که حیوانات را مورد آزار و اذیت شدید قرار می‌داد و تصاویرشان را در اینستاگرام منتشر می‌کرد با شکایت صاحبان حیوانات بازداشت شد.

یک فعال حقوق حیوانات با اعلام این خبر گفت: با طرح شکایت صاحبان حیوانات و فعالان حقوق حیوانات از مرسده م.ش. در دادسرای جرایم رایانه ای، وکیل پرونده حکم بازداشت فرد مزبور را تحت عنوان اشاعه محتوای مستهجن و تهدید گرفت و نامبرده پیش از ظهر امروز بازداشت شد.
دختر حیوان‌ آزار بازداشت شد + جزئیات خبر + عکس
لیدا ضیا از گروه «۲۲ جفت چشم» که در حمایت از حیوانات فعالیت می‌کند از بانیان طرح شکایت بوده‌ است. به گفته وی افرادی که قصد سفر داشته اما امکان همراه داشتن حیواناتشان را نداشته‌اند با تبلیغات اینترنتی وی برای نگهداری حیوانات رو به رو شده و پس از تماس تلفنی حیوانات خود را در اختیار او قرار می‌داده‌اند.

مرسده. م.ش. نخستین بار پنجم فروردین ماه امسال با انتشار ویدیوهایی در اینستاگرام از آزار و اذیت شدید حیواناتی پرده برداشت که صاحبانشان برای نگهداری چند روزه به او سپرده بودند. انتشار این ویدیوها موجی از خشم و انزجار کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت و این اعتراض ها منجر به شکایت صاحبان حیوانات و حضور نیروی انتظامی و رهاسازی سگ‌ها و بازپس‌دهی آن‌ها به صاحبانشان شد.
دختر حیوان‌ آزار بازداشت شد + جزئیات خبر + عکس
مرسده.م.ش. پس از گفتگو با رسانه‌های بیگانه از منزل متواری شد اما بار دیگر با انتشار صداها و تصاویری از حیوانات در فضای مجازی، به تهدید شاکی هایش پرداخت و در این ویدیوها از الفاظ شنیع و تهدیدکننده نیز استفاده کرد. وی با انتشار صدایی از یک سگ در هنگام شکنجه و آزار و اذیت، صاحبان حیوانات را تهدید کرد که در صورت برآورده نکردن خواسته‌هایش حیوانات آنها و خود آنها را به سرنوشت حیوان آزار دیده دچار خواهد کرد. موضوعی که سبب شد با طرح شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای، وکیل پرونده حکم بازداشت فرد مزبور را تحت عنوان اشاعه محتوای مستهجن و تهدید دریافت کند.

اگرچه م.ش پیش از ظهر امروز با حکم جلب قانونی بازداشت شده و در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته است اما خلأ قانونی در زمینه حیوان‌آزاری سرنوشت او را دچار ابهام کرده است.

مطالب پیشنهادی

اعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراین پرستار کودک ربا را شناسایی کنید + عکساین پرستار کودک ربا را شناسایی کنید + عکسدستگیری با مواد مخدر با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج)دستگیری با مواد مخدر با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج)دستگیری سارق محتویات خودروهای ولنجکدستگیری سارق محتویات خودروهای ولنجکعکس نشست زمین در خیابان پیامبر تهران + جزئیات خبرعکس نشست زمین در خیابان پیامبر تهران + جزئیات خبراز کجا بفهمیم که یک نفر شیشه مصرف می کند؟از کجا بفهمیم که یک نفر شیشه مصرف می کند؟دستگیری 150 دختر و پسر در یک پارتی شبانه در جنوب غرب تهراندستگیری 150 دختر و پسر در یک پارتی شبانه در جنوب غرب تهراندستگیری هکر تلگرام در پی شکایت شهرونداندستگیری هکر تلگرام در پی شکایت شهروندانوقوع دو زمین لرزه در جواد آباد تهرانوقوع دو زمین لرزه در جواد آباد تهرانلوازم خانگی 1 میلیاردی قاچاق در رودسرلوازم خانگی 1 میلیاردی قاچاق در رودسرجدیدترین اخبار از برخورد دو هواپیما در فرودگاه امام خمینی (ره)جدیدترین اخبار از برخورد دو هواپیما در فرودگاه امام خمینی (ره)متجاوز کیانا 7 ساله به اعدام محکوم شد (+عکس)متجاوز کیانا 7 ساله به اعدام محکوم شد (+عکس)

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال