مکالمه محرمانه داوران و شوخی های خسروی در مراسم


مکالمه محرمانه داوران و شوخی های خسروی در مراسم

خبرگزاری فارس: مکالمه محرمانه داوران و شوخی‌های خسروی در مهمانی

در حاشیه پرده برداری از هدست داوران، شوخی‌های باتجربه قضاوت ایران با حاضرین و اصحاب رسانه‌ باحال بود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، مهمانی پرده برداری از هدست رادیویی داوران امروز در فدراسیون ورزش فوتبال به انجام رسانده شد که این مهمانی حاشیه هایی داشت:

* پیش از شروع مهمانی تاج با کارلوس کی روش نشستی را به انجام رساندند و با شروع این مهمانی کارلوس کی روش فدراسیون را رها کرد.

* علی خسروی کارشناس قضاوت ایران در مهمانی حاضر بود و مورد باحال مزاحهایی با فغانی و تاج بود. خسروی از فغانی خواست فوتبالیست شود و در انتها مهمانی نیز او به خبرنگاران گفت اینطور بنگارند که حضور خسروی در مهمانی باورنکردنی بود.

* باز هم مهمانی با تاخیر شروع شد و این بار خبرنگاران و مدعوین نیم ساعت صبر کردند.

* پیش از شروع مهمانی تاج به فغانی به دلیل انتخابش به عنوان خوب ترین داور آسیا تبریک گفت. خلال این که عرض پیما داور جهانی فوتسال به مهمانی آمد که حسینی او را شناساند.

* پیش از شروع مهمانی اسدی دبیرکل فدراسیون ورزش فوتبال قرآن کریم را قرائت کرد و پس از آن تاج به شوخی از ثابت سرپرست شرکت نامینو با عنوان این که از «مرد نامی نو» می خواهم گفتمانهایش را شروع کند از او برای سخنرانی خواست کرد.

* ثابت در گفتمانهایش عنوان کرد: این که در هر رقابت تابلوی تعویض به یک شکل است جلوه خوبی ندارد و پیشنهاد دادیم همه تابلوها یکسان شود که تاج به شوخی گفت یکسان نبودن آنها به دلیل گوناگونی است.

* اسدی از اسپانسر داوران خواست تا به داوران هفته تبلت و ساعت ویژه تقدیم کند که خسروی در این بین گفت: چه وقتی پرده برداری از تبلت و ساعت خواهد بود که تاج در واکنش به خسروی به شوخی پاسخ داد: کاری می کنی که اسپانسر پایش را دیگر اینجا قرار ندهد.

* در زمان پرده برداری از هدست ها کامرانی فر گفت: مکالمه ها محرمانه بوده و هیچ کسی جز داوران قادر نیست مکالمه های آنها را شنود کند.

* پس از مهمانی پرده برداری قرار شد جلسه سوال و پاسخ با تاج صورت گیرد که سرپرست فدراسیون ورزش فوتبال گفت فقط ۳ دقیقه برای این کار زمان قرار میدهم.

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد***

نگارش توسط: پدرام ض.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا اميد وصال تو زنده می‌دارد
««« »»»
و گر نه هر دمم از هجر توست بيم هلاک

مکالمه محرمانه داوران و شوخی های خسروی در مراسم

TT / 122 — TP / 34%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال