آخرین وضعیت منصور پورحیدری


منصور پورحیدری, اخبار منصور پورحیدری

آخرین وضعیت منصور پورحیدری

علی پورحیدری عصر امروز یکشنبه در مورد آخرین وضعیت پدرش گفت: شرایط پدرم تغییر نکرده است. ایشان هم اکنون در  بخش مراقبت های ویژه هستند و تحت مراقبت پزشکان قرار دارند.

پورحیدری در مورد شایعه بحث و مجادله با پزشکان معالج منصورخان از سوی خانواده اش گفت: اصلا چنین بحثی وجود نداشت، بهترین پزشکان اینجا مراقب پدر من هستند و از این جهت خدا را شکر اعتماد کامل داریم.

وی در ادامه افزود: از ریه منصورخان تکه برداری برای آزمایش انجام دادند و این آخرین اقدامی است که در بیمارستان انجام شده است.

مطالب پیشنهادی

شرایط منصور پورحیدری خوب نیست, برایش دعا کنیدشرایط منصور پورحیدری خوب نیست, برایش دعا کنیدسن دقیق منصور پورحیدری + عکس های جوانی تا الانسن دقیق منصور پورحیدری + عکس های جوانی تا الانیک اتفاق ناخوشایند / تمرین مختلط اسکیت بازان تیم ملی ایران + عکسیک اتفاق ناخوشایند / تمرین مختلط اسکیت بازان تیم ملی ایران + عکسمحمد رویانیان به دادگاه رفتمحمد رویانیان به دادگاه رفتپیام تبریک رئیس جمهور حسن روحانی به فوتسالیست هاپیام تبریک رئیس جمهور حسن روحانی به فوتسالیست هادوچرخه سوار ملی رضا نیک پناه به کما رفت + عکسدوچرخه سوار ملی رضا نیک پناه به کما رفت + عکسطلاق ستاره فوتبال ایران از همسر دومش فقط بعد از 70 روز!!!!طلاق ستاره فوتبال ایران از همسر دومش فقط بعد از 70 روز!!!!الکساندر نوری از عشقش به ایران می گوید + عکسالکساندر نوری از عشقش به ایران می گوید + عکسحرف های جالب پاول ندود درباره جانلوئیجی بوفون و یوونتوسحرف های جالب پاول ندود درباره جانلوئیجی بوفون و یوونتوسحسین روحانی: به دلیل پرداخت مهریه تیم ملی را همراهی نکردم!حسین روحانی: به دلیل پرداخت مهریه تیم ملی را همراهی نکردم!اسامی 10 بازیکن از گرانترین های دنیا و زیر 21 سالاسامی 10 بازیکن از گرانترین های دنیا و زیر 21 سالعکس تاسف بار و تلخ و زشت از دیدار ایران و کره جنوبیعکس تاسف بار و تلخ و زشت از دیدار ایران و کره جنوبی

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال