فشنگچی: قواره تیم ما لیگ برتری است :: ورزش سه


فشنگچی: قواره تیم ما لیگ برتری است :: ورزش سه

بازیکن چپ پای تیم ورزش فوتبال خونه به خونه بابل شرایط تیمش برای تقابل با شاگردان رسول خطیبی را مثبت ارزیابی می کند و از آمادگی بالای تیمش گزارش میکند.

تصویر و عکس فشنگچی: قواره تیم ما لیگ خوب تری است :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، امیرحسین فشنگچی، بازیکن سابق پرسپولیس که در این فصل در مخلوط خونه به خونه وجود دارد در خصوص تقابل هفته جاری تیمش برابر خودرو سازی در جام حذفی به خبرنگار ما گفت: با پیروزی هفته گذشته در دربی اکنون شرایط عالی ای از نظر روحی و روان پریش داریم و خودمان را کاملا مهیای این جدال سخت کرده ایم. شرایط خونه به خونه و بازیکنانی که در این تیم وجود دارند به گونه ای است که به هیچ عنوان احساس لیگ اولی نمی کنیم و انگیزه های زیادی برای این مسابقه ها و صعود به لیگ برتر داریم.

وی در خصوص دیدار هفته جاری برابر نساجی و دربی مازندران که با پیروزی شان به انتها رسید گفت: یک دربی شگفت انگیز گیرا را به اتمام رساندیم. جا دارد از تماشاگران و طرفداران هر دو تیم تشکر خاصی داشته باشم. خصوصا این پیروزی را به هواداران تیم خودمان که با پشتیبانی و تشویق شان نیرویی مضاعف به ما برای خوب تری دادند تشکر کنم. دیدار سفتی بود که خوشبختانه با پیروزی ما به انتها رسید و اکنون در جدول شرایط عالی ای داریم و به صعود امیدوارتر از گذشته هستیم.

فشنگچی در خصوص جدال هفته جاری تیمش با خودرو سازی در جام حذفی گفت: همانطور که نقل کردم مخلوط تیم ما را بازیکنان پیشکسوت و مرغوبی تشکیل می دهند و مرد مرزبان نیز تاکتیک های عالی ای برای بهبود ما انتخاب کرده اند. این مساله سبب می شود در همه بازی ها با انگیزه بالا به میدان برویم. وجود در لیگ دسته نخست سبب شده تا به همه دیدارها به چشم بازی فینال بینیم و اینجا فقط سه امتیاز ارزد. این ذهنیت مسلما به ما یاری خواهد رساند تا درمقابل خودرو سازی نیز شرایط خوبی را داشته باشیم و برای کسب پیروزی به مصاف رقیب برویم.

وی در خصوص شرایط نامناسب خودرو سازی که سبب امیدواری آنها برای پیروزی می شود اینطور واکنش نشان داد: کسی که ورزش فوتبال را دنبال کند به درستی با این مساله آشناست که به هیچ عنوان نمی شود آن را حدس زد. چنانچه اینطور باشد تمام تیم های ته جدولی باید از پیش بازنده به حساب آیند. در ورزش فوتبال همه چیز در زمین معلوم می شود و هر تیمی که خوب تر از موقعیت بهره گیرد به پیروزی خواهد رسید. تیمی در قواره لیگ برتر داریم که در بازی های ابتدای فصل و در ملاقات های تدارکاتی مقابل تیم های لیگ خوب تری به درستی قابلیتمان را نمایان کردیم و اکنون نیز انگیزه زیادی داریم که به پیروزی در این بازی و صعود دست کشف کنیم.

****************************

متن از : اردلان گ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هاتف آن روز به من مژده اين دولت داد
««« »»»
که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند

فشنگچی: قواره تیم ما لیگ برتری است :: ورزش سه

TT / 112 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال