حضور اسلامیان در هیئت رییسه قانونی است؟ :: ورزش سه


حضور اسلامیان در هیئت رییسه قانونی است؟ :: ورزش سه

با وجود محمود اسلامیان به عنوان عضو موقت هیئت رییسه فدراسیون ورزش فوتبال شائبه هایی در رابطه با غیرمجاز بودن وجود او ایجاد شده است.

تصویر و عکس وجود اسلامیان در هیئت رییسه قانونی است؟ :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، طبق اساس نامه فدراسیون ورزش فوتبال تنها در شرایطی رییس فدراسیون ورزش فوتبال عضو موقتی برای هیئت رییسه تعیین کند که یکی از اعضا یا از دنیا رود، یا مستعفی باشد و یا برکنار شود که هم اکنون هیچ کدام از این شرایط برای اعضای هیئت رییسه فدراسیون ورزش فوتبال وجود ندارد.

امیر عابدینی در واکنش به این ابهامات به خبرنگار ما نقل میکنید: این پرسشی که شما می گویید صحیح است و این قانون در اساس نامه وجود ندارد. البته من خودم هم واقعا جواب این سوال شما را آگاهی نمیدارم و به هرحال مرد اسلامیان به هر راهکاری که به هیئت رییسه بیاید اتفاق خوبی است.

او در پاسخ به این سوال که آیا واقعا وجود اسلامیان منع قانونی ندارد هم نقل کرد: حقیقت را نقل بکنیم باید حقوق دان ها در این باره نگاه بدهند. احتمالا مرد بهاروند از هیئت رییسه فدراسیون ورزش فوتبال استعفا داده باشد اما چیز دقیقی در این باره آگاهی نمیدارم. البته نایب رییس دوم هم باید عضو هیئت رییسه فدراسیون ورزش فوتبال باشد و این بحث برای خود من هم مکان سوال دارد.

—لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد—

تهیه از : آرمان ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقيا جام دمادم ده که در سير طريق
««« »»»
هر که عاشق وش نيامد در نفاق افتاده بود

حضور اسلامیان در هیئت رییسه قانونی است؟ :: ورزش سه

TT / 58 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال