بغلانی:مسلمان را تا پیش این بازی پسندیدم :: ورزش سه


بغلانی:مسلمان را تا قبل این بازی دوست داشتم :: ورزش سه

حسین بغلانی مدافع تیم صنعت نفت آبادان که به خاطر برخورد با مهدی طارمی با آمبولانس راهی بیمارستان شد وضعیت مساعدی ندارد اما بهتر از روز بازی است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس بغلانی:مسلمان را تا قبل این بازی پسندیدم :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، او درباره اتفاقات ملاقات مقابل پرسپولیس، گلایه‌هایش و همچنین برخوردش با مهدی طارمی در این بازی صحبت‌های باحالی را اظهار می‌کند.

حرف‌های بغلانی را در زیر می‌خوانید:

حرکت طارمی عمدی بود

به قصد سرزنی رفتم تا ضدحمله رقیب را خنثی کنم و مهدی طارمی با وجود فاصله‌ای که با من داشت به هوا بلند شد و کتفش با گیجگاهم برخورد کرد. معتقدم آن حرکت را به عمد انجام داد. پس از برخورد او روی هوا حالم بد شد و غش کردم. در حال حاضر هم خیلی حالتم عالی نیست، تا روز پیش بیمارستان بودم و هنوز به آن صورت حالم مساعد نیست. نمی‌دانم کتفم شکسته یا در رفته، فعلا با آتل بستم تا نتیجه عکس‌هایم بیاید.

فغانی با دست به پزشک اشاره کرد فعلا نیا!

طارمی بار دومی بود که این حرکت را انجام می‌داد و جالب اینجا بود که بالای سرم ایستاده بود و فکر می‌کرد تمارض کردم. جالب‌تر این که مرد فغانی داور رقابت به او حتی کارت زردی هم نمایان نکرد. در فیلم بازی دیدم که فغانی به پزشکمان با دست اعلام می‌کند که منتظر ماند و او به زودی از روی زمین بلند می‌شود. نزدیک ۲ دقیقه روی زمین بودم و به چه صورت می‌توانستم تمارض کرده باشم.

پرسپولیسی‌ها می‌گفتند ما بحرینی بازی می‌کنیم

به اعتقاد پرسپولیسی‌ها ما بحرینی بازی کردیم و قصد وقت‌کشی در بازی را داشتیم. این صحبت‌ها صحیح نیست؛ باید شاید پای بازیکن ما قطع می‌شد تا متوجه می‌شدند که تمارض نیست. داور باید بیشتر از این‌ها زمان تلف شده می‌گرفت فقط ۲ دقیقه و بیشتر از آن من روی زمین افتاده بودم حالا شما تصور کنید که این بازی چه مقدار تنش و چالش داشت و باید حداقل بالای ۵ دقیقه زمان تلف شده می‌گرفتند که تنها ۳ دقیقه زمان تلف شده گرفته شد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بغلانی:مسلمان را تا قبل این بازی پسندیدم :: ورزش سه

خشونت در شأن و شخصیت بازیکنان پرسپولیس نیست

بازی صحنه‌های توهین‌آمیز بسیاری داشت و بازیکنان پرسپولیس در این ملاقات خیلی ناسزا می‌کردند. در یک صحنه بازیکن خارجی‌مان روی زمین افتاده بود و مسلمان بالای سر او ناسزا می‌کرد و این در شأن و شخصیت بازیکنان پرسپولیس عدم. به چه دلیل باید در صحنه برخورد شادکام و مسلمان که آنها می‌توانستند معضلشان را با هم حل کنند فرشاد احمدزاده از ۵۰ متری زمین به سمت شادکام استارت بزند و بخواهد درگیر شود. پاهای امیر زلیکانی را بینید انگار چاقو خورده است، نمی‌دانم به چه صورت روی پای او تکل به انجام رساندند که پاهایش اینطور شده است.

مسلمان پیوسته نکته علاقه‌ام بود اما در این بازی چیز دیگری دیدم

محسن مسلمان که تقریبا هم‌پست هستیم بازیکن نکته علاقه‌ام بود و برایش احترام ویژه ای قائلم اما چنانچه قرار باشد در بازی چیز دیگری از او نگاه بکنم خب بحث قطعا تفاوت می‌کند. نمی‌خواهم ورزش فوتبال او یا عملکردش را زیر پرسش ببرم اما او می‌توانست بهتر از این‌ها برخورد کند. به نگاه ام همه چیز ورزش فوتبال نیست و یک روزی فوتبالمان تمام می‌شود و این اخلاقیات است که در ذهن‌ها می‌ماند.

سیدجلال در برخوردها پیشکسوت عمل کرد

سیدجلال حسینی تنها بازیکن پرسپولیس بود که سعی در آرام کردن جو بازی داشت. او حتی با سرعت در صحنه چالش فرشاد احمدزاده و محمد شادکام حاضر شد تا تنش را از بازی راند. او باتجربه‌ای و دانشی که داشت بازی را مهار می‌کرد اما با این اوصاف باز هم این بازی خیلی تنش و برخورد داشت.

صنعت هم می‌برد باز این صحبت‌ها را می‌گفتم

اطمینان داشته باشید چنانچه می‌بردیم هم این صحبت‌ها را انجام می‌دادیم و این که نقل کرده می‌شود چون باخت داشتیم این صحبت‌ها را به انجام رساندم نه اصلا اینطور نیست. معتقدم اینطور بردها خوب نیست چه صنعت و چه هر تیم دیگری این رفتارها را می‌کرد اطمینان داشته باشید همین صحبت‌ها را انجام می‌دادم. پرسپولیس تیم بزرگی است و این رفتارها آنها را بزرگ که نمی‌کند بلکه حتی زیرسوال هم می‌برد. این رفتارها در ورزش فوتبال اصلا خوب نیست.

پرسپولیس روی تعویض طلایی‌اش به گل رسید

پرسپولیس احتیاج مبرمی به این برد داشت و دربرابر این باخت چیزی از ارزش‌های صنعت کم نمی‌کرد چون ما مقابل تیم صدرجدولی بازی داشتیم، تیمی که ۵، ۶ بازیکن تیم‌ملی در آن وجود دارند و ۶۰، ۷۰ میلیون طرفدار دارد. ما توقع چنین بازی سفتی را مقابل آنها داشتیم و می‌دانستیم قطعا از سوی آنها زیرفشار باشیم. آنها با تعویض طلایی‌شان و آوردن رامین رضائیان به بازی قادر بودند به گل برسند؛ گرچه یکی از خوب ترین روزهای خوب حسن هوری بود و توانست ۸۶ دقیقه موقعیت‌های پر خطر پرسپولیس را دفع کند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس بغلانی:مسلمان را تا قبل این بازی پسندیدم :: ورزش سه

پرسپولیس باید خودش را در حد تیم‌ملی نمایان بکند

پرسپولیس در صدرجدول وجود دارد، مربی خوبی مانند برانکو ایوانکوویچ را بالای سر خود دارد و به جرات می‌گویم که صدرجدول حقشان است اما آنها با وجود بازیکنانی مانند بیرانوند، امیری، سیدجلال و … که در تیم‌ملی وجود دارند باید شخصیت ملی داشته باشند که متاسفانه در این بازی ما چنین رفتاری از آنها نگاه نکردیم. برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و همانطور که نقل کردم صدرنشینی را لایق این تیم می‌دانم.

۲۰ سال از پدیده بودن صنعت می‌گذرد

این که می‌گویند ما پدیده لیگ‌برتر هستیم صحیح نیست. نپسندم این لغت را درباره صنعت نفت بشنوم چون صنعت تیم ریشه‌داری است، آبادان ۲۰ سال پیش از پدیده بودن گذر کرده اگرچه در یک مقطع در لیگ برتر نتایج خوبی کسب نکرده اما همچنان تیم بزرگی است و دیگر پدیده نیست.

**************************

مسئول متن : آرمين غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌خواستم که ميرمش اندر قدم چو شمع
««« »»»
او خود گذر به ما چو نسيم سحر نکرد

بغلانی:مسلمان را تا پیش این بازی پسندیدم :: ورزش سه

TT / 151 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال