هم صدایی تاج و کارلوس کی روش؛ به جام بین المللی نرفته ایم :: ورزش سه


هم صدایی تاج و کی روش؛ به جام جهانی نرفته ایم :: ورزش سه

سرپرست فدراسیون ورزش فوتبال نقل میکنید که تیم ملی کشورمان نسبت به سایر هم گروهی های خود وضع خوب تری دارد اما نباید تصور کرد صعود کرده ایم.

تصویر و عکس هم صدایی تاج و کی روش؛ به جام جهانی نرفته ایم :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، گفتمانهای مهدی تاج در نشست پرده برداری از تجهیزات الکترونیکی داوران با یک هشدار اصلی به انتها رسید. سرپرست فدراسیون ورزش فوتبال در واکنش به ادبیات کی روش در بیانیه های پایان گفت: من هم این نامه ها را خواندم و هر کس نگاه خودش را دارد. موضوعی که کی روش در این نامه ها مطرح کرد یک بحث فلسفی و مدیریتی است. اما باید نقل بکنیم رهبر یک دستگاه باید اختیارات اداری آن دستگاه را داشته باشد. این اختیارات برای شخص او نیست و برای آن است که بتواند آن دستگاه را رهبری کند.

سرپرست فدراسیون ورزش فوتبال با تکرار گفتمانهای کی روش در هفته های گذشته، هم صدا با سرمربی تیم ملی یک هشدار اصلی را مطرح می کند: حقیقت این است که می خواهند کشورمان را صعود کرده نمایان کنند اما این بحث حقیقت ندارد و من آگاهی نمیدارم این ها از کجا انتشار داده میشود وقتی که کره با ۷ امتیاز و ازبکستان با ۹ امتیاز وجود دارند و تنها دو تیم صعود می کنند سبک این صحبت ها صحیح نیست. احتمالا وضع ما نسبت به بقیه تیم ها بهتر باشد اما این بحث نپخته ای است که بخواهیم کشورمان را صعود کرده تلقی کنیم.

***با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز***

نگارش توسط: كتايون ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خرمن صد زاهد عاقل زند آتش
««« »»»
اين داغ که ما بر دل ديوانه نهاديم

هم صدایی تاج و کارلوس کی روش؛ به جام بین المللی نرفته ایم :: ورزش سه

TT / 65 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال