۴+۱ بازیکن قدیمی در جنگ استقلال و مس کرمان :: ورزش سه


۴+۱ بازیکن قدیمی در نبرد استقلال و مس کرمان :: ورزش سه

چهار بازیکن از میان بازیکنان حال حاضر دو تیم استقلال و مس کرمان در واپسین جنگ این دو تیم به میدان رفته اند.

تصویر و عکس 4+1 بازیکن کهنه در جنگ استقلال و مس کرمان :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، ۱۱ بهمن ۹۲ واپسین جنگ استقلال و مس کرمان در لیگ برتر به انجام رسانده شد. از میان بازیکنان حال حاضر استقلال تنها مهدی رحمتی کاپیتان کنونی آبی پنهان کن در مخلوط این تیم در آن بازی واقع بود تا تنها استقلالی باشد که در واپسین جنگ این دو تیم در زمین حاضر بوده است. البته خسرو حیدری کاپیتان دوم آبی پنهان کن در آن فصل در استقلال حضور داشت اما در واپسین جنگ این دو تیم به میدان نرفت.

شمار بازیکنان کهنه مس کرمان که قبل از این برابر استقلال به میدان رفته اند اندکی بیشتر از آبی پنهان کن است. فرزاد حسین خانی بازیکن وفادار مس کرمان در جوار احمد زنده روح دو بازیکنی هستند که در واپسین جنگ این دو تیم از ابتدا به میدان رفتند. همچنین وحید اسماعیل بیگی نیز در ملاقات برج بهمن سال ۹۲ به عنوان یار جانشین برای کرمانی ها به میدان آمد تا او نیز تجربه حضور در این جنگ را در کارنامه خود داشته باشد.

مورد باحال توجه در این میان این است که مهدی رحمتی و فرزاد حسین خانی در واپسین جنگ این دو تیم نیز به عنوان کاپیتان پا به این رقابت قرار دادند و اکنون پس از نزدیک به سه سال دوباره رو به روی یکدیگر قرار می گیرند.

– با تشکر از انتخاب شما-

تهیه کننده : پونه ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ياد باد آن که چو ياقوت قدح خنده زدی
««« »»»
در ميان من و لعل تو حکايت‌ها بود

۴+۱ بازیکن قدیمی در جنگ استقلال و مس کرمان :: ورزش سه

TT / 60 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال