آرزوی عباس زاده برای بازگشت به پرسپولیس :: ورزش سه


آرزوی عباس زاده برای بازگشت به پرسپولیس :: ورزش سه

مرد گل لیگ یک می‌خواهد مجدداً هر طور شده به پرسپولیس برگردد.

تصویر و عکس آرزوی عباس زاده برای بازگشت به پرسپولیس :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش‌سه”، محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی درباره عدم وجود در ملاقات مقابل نفت در جام حذفی می‌گوید: از ملاقات مقابل خونه به خونه دیگر به آن صورت تمرین نکردیم که خب خیلی به وجود در جام حذفی فکر نمی‌کردیم و اولویتمان کسب امتیاز در رقابت‌های لیگ یک است. اگرچه خودم به شخصه پسندیدم تمرین کنم اما خب نمی‌شود چون باشگاه هنوز هیچ پرداختی‌ای به بازیکنان نداشته و به همین علت ناچار به اعتصاب و دادخواهی شده‌اند.

او بیشتر از هر چیزی به هدفش فکر می‌کند و درباره صحبت‌هایی که پیش از این درباره‌اش شنیده می‌شده می‌گوید: سال گذشته می‌گفتند محمد عباس‌زاده حاشیه‌سازی می‌کند که این صحبت‌ها درست عدم. سال جاری بر آن شدم که تمام فکر و ذکرم به تمرین و بازی کردن باشد تا به هدفی که به آن فکر می‌کنم دست یابم. نباید از شرایط اصلی‌ و بدنی‌ام رانده شوم و باید سفت فعالیت کنم تا به آرزویم که بر تن کردن پیراهن پرسپولیس است برسم البته یک بار به آن رسیدم و خیلی زود از دستش دادم و دیگر نمی‌خواهم هیچ چیزی من را از آن راند.

وی درباره اتفاقات داخل تیمی نساجی گفت: به هیچ عنوان نپسندم تمرینات تعطیل شود اما خب نمی‌شود کاری کرد حتی چنانچه شده در زمین چمن نزدیک محل زندگی‌ام تمرین می‌کنم تا آمادگی‌ام را حفظ کنم. اگرچه در این بین به بازیکنان نساجی حق می‌دهم چون ۱۲، ۱۳ هفته زمان کمی نیست، دست اندرکاران می‌تواستند زودتر از این به فکر حل این مساله باشند که خب هیچ کاری برای تیم نکرده‌اند. این که ما بازی نکنیم معضلات حل می‌شود تفکر صحیحی نیست. باید شأن و شخصیت نساجی حفظ شود و این تیم را به حال خود ول نکنند.

عباس‌زاده که وقتی شاگرد جناب علی دایی در پرسپولیس بود درباره مقابله با مربی پیشینش گفت: هرچه درباره جناب علی دایی نقل بکنیم کم نقل کردم، شاگرد او بودن افتخار است و باز هم پسندم شاگردی ایشان را بکنم. برای این که به مرد دایی ثابت کنم که درس‌هایم را خوب یاد گرفته‌ام قطعا بازی خوبی را مقابلشان به اکران قرار خواهم داد.

کاپیتان نساجی از هواداران تیم خونه به خونه برای تماشا و حمایت‌شان فرا خواند به ورزشگاه بیایند: مقابل خونه‌به‌خونه هواداران بسیاری برای تماشای این ملاقات آمده بودند و مطمئنا بیشتر از آنچه تصور کنید برای تماشای بازی‌مان با نفت به ورزشگاه خواهند آمد. البته از هواداران خونه به خونه هم می‌خواهم که در این بازی به ورزشگاه بیایند چراکه نساجی و بابل هر دو شهرهای یک استان هستند و پسندم که با یکدیگر همدل باشند.

مهاجم نساجی درباره پستی که در صفحه اجتماعی‌اش درباره مالک باشگاه خونه به خونه گذاشت خاطرنشان کرد: با قصد و نیت قبلی یا این که پسندم به تیم خونه به خونه بروم آن پست را در صفحه اجتماعی‌ام قرار ندادم. فقط می‌خواستم دست اندرکاران قائمشهر به فکر بیفتند و فکری به حال شرایط نامساعد این تیم کنند. اصلا و ابدا قصدم سیاه‌بازی نبوده و از این که در نساجی بازی می‌کنم کاملا رضایت دارم و برای این تیم جانم را هم می‌دهم. پسندم یکی از تیم‌های استانم تفاوتی نمی‌کند حالا خونه‌به‌خونه یا نساجی به لیگ برتر بیاید و ما هم طی این سال‌ها یک نماینده از استان مازندران داشته باشیم.

او در انتها به مورد باحالی درباره ابزار امیدواری‌اش مبنی بر این که یکی از دو تیم استان مازندران اشاره کرد: جالب است این را نقل بکنیم که منطقه‌ای که من در آن ساکن هستم بین قائمشهر و بابل است و برای همین پسندم یکی از این دو تیم به لیگ برتر بیایند و برایم تفاوتی نمی‌کند کدامیک باشند اگرچه همانطور که نقل کردم جانم را برای نساجی و رسیدن به هدفش می‌دهم.

—ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد—

گردآوری توسط : سامان ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دو نصيحت کنمت بشنو و صد گنج ببر
««« »»»
از در عيش درآ و به ره عيب مپوی

آرزوی عباس زاده برای بازگشت به پرسپولیس :: ورزش سه

TT / 98 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال