کاپیتانی، ضامن حضور تری در مخلوط نیست :: ورزش سه


کاپیتانی، ضامن حضور تری در ترکیب نیست :: ورزش سه

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی هشدار داد که سابقه زیاد و تجربه وجود چند ساله جان تری، ضامن وجود او در مخلوط اصلی چلسی نخواهد بود.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس کاپیتانی، ضامن وجود تری در مخلوط نیست :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، جان تری مقاطع زیادی از فصل جاری را به دلیل مصدومیت از دست داده است و هنوز به طور کامل در مخلوط آبی ها به میدان نرفته است.

کونته نقل کرد: “تمام تصمیمات من بر پایه انتخاب خوب ترین شرایط برای باشگاه برای رفتن به سمت پیروزی و کسب عنوان است و در این میان فرقی بین کاپیتان و دیگر بازیکنان وجود ندارد. اصلیترین مورد برای من کشف کردن خوب ترین راه چاره برای شرایط فعلی باشگاه در اتفاقات روزمره است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کاپیتانی، ضامن وجود تری در مخلوط نیست :: ورزش سه

منکر این بحث نیستم که امکان اشتباه نیز وجود دارد اما تمام تلاش من به حداقل منتقل کردن لغزشات و اخذ خوب ترین تصمیمات است. در تمامی شرایط، ما در جوار هم پیروز می شویم یا شکست می خوریم. هدف من رخ دادن خوب ترین اتفاقات برای باشگاه است نه یک بازیکن ویژه.

از لحاظ سنجیده، جان تری جدید از زمان مصدومیت بازگشته و رسیدن به شرایط آرمانی گذشته به همین راحتی نیست. من از شرایط فعلی او راضی هستم و باید اعتراف کنم که حتی چنانچه تری در مخلوط اصلی نباشد، بازیکنی بسیار مهم برای رختکن و کلکسیون باشگاه تلقی میشود”.

____________________________________

گردآوری از : فرشته ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به خاک پای تو سوگند و نور ديده حافظ
««« »»»
که بی رخ تو فروغ از چراغ ديده نديدم

کاپیتانی، ضامن حضور تری در مخلوط نیست :: ورزش سه

TT / 68 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال