تهیه کردن رونی ریسک بزرگی است :: ورزش سه


خریدن رونی ریسک بزرگی است :: ورزش سه

الکسیس لالاس، مدافع پیشین تیم ملی ایالات متحده و باشگاه گالکسی هشدار داد که به خدمت گرفتن رونی در این شرایط ریسک بزرگی خواهد بود.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس تهیه کردن رونی ریسک بزرگی است :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، وین رونی در هفته های اخیر شرایط سختی را آزموده است و جایگاه ثابت خود در تیم ملی و منچستریونایتد را از دست داده است.

لالاس نقل کرد: “ما به تازگی سرمایه گذاری بزرگی روی استیون جرارد به انجام رساندیم و باید چک کنیم که به خدمت گرفتن رونی، با توجه به این که ۵ سال از جرارد جوانتر است، سنجیده است یا خیر.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس تهیه کردن رونی ریسک بزرگی است :: ورزش سه

به چشم مییاید به خدمت گرفتن رونی، جا به جا کردن یک بازیکن با اثری محدود با یک بازیکن دیگر است که خیلی تاثیر اهمیتی می داری بر تیم گالکسی نداشت. رونی در حال حاضر ۳۱ ساله است و به چشم مییاید توانایی ویژه ای برای ارائه به این تیم نخواهد داشت. حیات در “بورلی هیلز” برای همه شیرین است اما اگه یک بازیکن نیرومند به ارائه قابلیتهای خود نباشد، وجود او به نوعی یک دزدی به حساب مییاید. باید پذیرفت که رونی آمادگی گذشته خود را از دست داده است و خرید او ریسک بزرگی خواهد بود”.

—با تشکر از حسن انتخاب شما—

گردآوری توسط : شايان ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ازل بست دلم با سر زلفت پيوند
««« »»»
تا ابد سر نکشد و از سر پيمان نرود

تهیه کردن رونی ریسک بزرگی است :: ورزش سه

TT / 65 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال