توسعه فرهنگ وقف؛ گامی مهم در حل مشکلات کشور


توسعه فرهنگ وقف؛ گامی مهم در حل مشکلات کشور

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد نقل کرد: توسعه فرهنگ وقف و احیای موقات گامی اصلی در حل معضلات کشور است.

تصویر و عکس توسعه فرهنگ وقف؛ گامی اصلی در حل معضلات کشور

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه» از یزد؛ حجت الاسلام حسین زارع زاده، امروز در اولین نشست ستاد دهه وقف استان یزد، با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ وقف، نقل کرد: خوب ترین تبلیغ برای سنت حسنه وقف اجرای امینانه نیات واقفین خیر فکر کن، معرفی وقف های احیا شده و تلاش هرچه بیشتر در جهت احیا رقبات وقفی است.

وی با اشاره به لزوم احیای موقوفات، اضافه کرد: وارد شدن خیرین در جهت احیا موقوفات گذشتگان ارزشی کمتر از وقف کردن ندارد و باید در این زمینه نیز برنامه ریزی صورت پذیرد.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه یزد همچنین بر تبلیغات و خبر دهی به عنوان رکن اصلی دهه وقف اشاره کرد و اضافه کرد: نشست با گروه های اجتماعی مرجع شبیه به روحانیون و فرهنگیان نیز سطح اعتماد عمومی به نهاد وقف را زیاد خواهد کرد.

حجت الاسلام زارع زاده تصریح کرد: باید آثار و برکات وقف را به جامعه نشناسانیم و واقفین را به سمت وقف در حوزه احتیاج های جامعه سوق دهیم.

گفتنی است، دهه وقف از روز ۲۷ صفر، هفتم برج آذر شروع و با شعار "همه واقف باشیم" تا ۱۶ برج آذر ادامه خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال