قبولی ۷۳۴ فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور استان مرکزی در آزمون سال ۹۵


قبولی ۷۳۴ فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور استان مرکزی در آزمون سال ۹۵

خبرگزاری فارس: قبولی 734 فارغ‌التحصیل دانشگاه پیام نور استان مرکزی در آزمون سال 95

سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی از قبولی ۷۳۴ نفر از فارغ‌التحصیلان مراکز و واحدهای تابعه این دانشگاه در آزمون سراسری سال ۹۵ در مقطع کارشناسی ارشد گزارش کرد.

علی اکبر ملکی راد در مکالمه با خبرنگار فارس در اراک بیان کرد: بر اساس اطلاعات اخذ شده از سازمان سنجش آموزش کشور، ۷۳۴ نفر از فارغ التحصیلان مراکز و واحدهای تابعه این دانشگاه در آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۵ در دانشگاه ها و موسسات تعلیمی و تحقیقی زیر کلکسیون وزارت علوم، تحقیقات و تکنولوژی پذیرفته شده اند، که برنامه ریزی به منظور ازدیاد این آمار در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به منبع و دانشجو محوری و همچنین حرکت به سوی کیفی سازی و استفاده از راهکارهای متنوع و مدرن در آموزش این دانشگاه، گفت: موفقیت های گیرا فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در آزمون های استخدامی و قبولی در آزمون های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، نمایان کننده بهبود و توانایی علمی دانشگاه پیام نور است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی خاطرنشان کرد: این دانشگاه به منظور گسترش مرزهای دانش و همگانی کردن آموزش مناسب، ایجاد عدالت در آموزش مناسب، ارتقای سطح علمی و توسعه فرهنگی جامعه، تأمین نیروهای متخصص و متعهد، رفع محدودیت های تعلیمی، فراهم کردن زمینه استفاده از پتانسیل های بالقوه کشور و… حرکت کرده است.

ملکی راد ادامه داد: دانشگاه پیام نور با نظام تعلیمی ویژه و بینظیر خود و فراخوان از اساتید برجسته کشور در تولید محتوای علمی و کتب درسی، همچنین نظام سنجش متمرکز خود دانشگاهی است که دانش آموختگان آن از سطح علمی و دانش تخصصی بالایی برخوردارند.

وی بیان می کند: این دانشگاه اگرچه تاکنون چندان نکته توجه و استقبال خوب ترینهای مقطع کنکور کارشناسی نبوده، اما فرآیند تحصیل، آموزش و سنجش به گونه ای است که با استفاده از نبوغ های فردی دانشجویان و نظام دانشجو محوری این دانشگاه، بیش از نیم میلیون دانش یاد گرفته با بنیه علمی بالا را به جامعه عرضه می کند.

این آمار مربوط به دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم بوده و جدا از آمار قبول شدگان در مقطع ارشد دانشگاه آزاد اسلامی است.

—————————————————–

تهیه شده توسط : بهنام ذ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

محمود بود عاقبت کار در اين راه
««« »»»
گر سر برود در سر سودای ايازم

قبولی ۷۳۴ فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور استان مرکزی در آزمون سال ۹۵

TT / 35 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال