استقبال خوب دانشجویان دانشگاه زابل از کرسی های آزاداندیشی


استقبال خوب دانشجویان دانشگاه زابل از کرسی های آزاداندیشی

خبرگزاری فارس: استقبال خوب دانشجویان دانشگاه زابل از کرسی‌های آزاداندیشی

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل از استقبال خوب دانشجویان این دانشگاه از کرسی‌های آزاداندیشی گزارش کرد و گفت: ایجاد محیط بحث و بررسی درمیان دانشجویان می‌تواند، گامی اثرگذار در راستای رشد کشور باشد.

رضا میرشکار امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در زابل بیان کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ایجاد کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها ما نیز فضایی آرام را مهیا خواهیم کرد که دانشجویان بتوانند آزادانه به ارائه نظرات خود توجه بکنند.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل با بیان این که استقبال دانشجویان از این کرسی ها بسیار خوب بوده و این کرسی ها را به صورت مستمر در ماه های آینده نیز به انجام خواهیم رساند، اضافه کرد: در این محفل پرداختن به موضوعات فرهنگی، صنفی، تاریخی و موضوعاتی که دانشجو گریبانگیر آنان است را در دستور کار خواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: ایجاد این محیط بحث و بررسی درمیان دانشجویان قادر هست گامی اثرگذار در راستای رشد کشور باشد.

میرشکار بیان کرد: در همین راستا شب گذشته در دانشگاه زابل کرسی آزاد فکر کنی به همت بسیج دانشجویی با بحث «هویت اسلامی ایرانی تعامل یا تقابل» به انجام رسانده شد که با استقبال خوب دانشجویان دانشگاه مواجه شد و دانشجویان به ارائه نظرات خود توجه کردند.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: در این کرسی آزاد فکر کنی اطراف موضوعاتی چون «ناسیونالیستیگری مقدمه ای بر نژادپرستی» و «قوم گرایی» و همچنین «به چه دلیل ایرانیان باستان اسلام را برگزیدند» بحث و چک شد.

********************

نگارنده : پاكبانو ک.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غسل در اشک زدم کاهل طريقت گويند
««« »»»
پاک شو اول و پس ديده بر آن پاک انداز

استقبال خوب دانشجویان دانشگاه زابل از کرسی های آزاداندیشی

TT / 48 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال