رسیدگی به مباحث فرهنگی یکی از مهم ترین نیازهای اساسی کشور است


رسیدگی به مباحث فرهنگی یکی از مهم ترین نیازهای اساسی کشور است

خبرگزاری فارس: رسیدگی به مباحث فرهنگی یکی از مهم‌ترین احتیاج های اساسی کشور است

عضو شورای اسلامی شهر قدس نقل کرد: امروز یکی از مهم‌ترین احتیاج های اساسی کشور رسیدگی به مباحث فرهنگی است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از غرب استان تهران، خدابخش محمدزاده پودینه عصر امروز در نشست شورای اسلامی شهر قدس بیان کرد: امروز یکی از اصلیترین احتیاج های اساسی کشور رسیدگی به مباحث فرهنگی است و مسؤولان موظف هستند برابر نگرانی های امام خامنه ای به این نیاز اساسی و حوزه شهر یا شهرستان به مسؤولیت خود توجه مخصوص داشته باشند.

وی بیان کرد: موضوع تهاجم فرهنگی دشمن با بهره گیری از ابزار های گوناگون و راهکارهای عالی به خصوص فرهنگ غنی خانواده ایرانی و ریشه مذهبی خانواده های ایرانی داده شود.

عضو شورای اسلامی شهر قدس تصریح کرد: این که امام خامنه ای می فرمایند فرهنگ در حاشیه نیست بلکه اهمیت بسیار زیادی دارد و سیاست و اقتصاد در حاشیه فرهنگ است مسؤولیت تمام مسؤولان شهرستان به خصوص دوستانی که در حوزه فرهنگ شهرستان مسؤولیت دارند را دو چندان می کند.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین یکی از اصلیترین راهکارهای مجادله با نبرد نرم دشمن در خصوص گروه های هدف دشمن که بدیع نهالان، نوجوانان و جوانان هستند تشویق خانواده ها و گروه های هدف به برنامه های قرآنی و تعلیمهای قرآنی، توجه مخصوص به مؤسساتی است که از طریق مراجع قانونی مجوزهای تعلیمی مبانی قرآنی را از جمله تربیت مربی قرآن کریم، حفظ، روخوانی، تحلیل و مباحث قرآنی دارند.

محمدزاده پودینه نقل کرد: مؤسسات قرآنی در شهر قادر هستند تغییر خوبی را در این حوزه بوجود آورند مشروط بر این که نظارت کامل امام جمعه، اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مورد استفاده قرار دهی مربیان مجرب را در دستور کار خود گذارند.

عضو شورای اسلامی شهر قدس ابراز کرد: تقویت این طوری مراکز و مؤسسات قادر هست سبب استقامت بنیان دینی در سطح شهر و جامعه شود.

وی در انتها متذکر شد: آنچه اهمیتی می دارد و باید رسیدگی شود هماهنگی ضروری در خصوص محتویات تعلیمی این طوری مؤسسات است که باید در دستور کار عزیزان ناظر بر این مؤسسات قرار گیرد.

–ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد–

گردآورنده : سرور ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا که لعل و گهر در نثار مقدم تو
««« »»»
ز گنج خانه دل می‌کشم به روزن چشم

رسیدگی به مباحث فرهنگی یکی از مهم ترین نیازهای اساسی کشور است

TT / 82 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات