اصل اطلاع رسانی سریع و به لحظه در مدیریت بحران مد نظر است


اصل اطلاع رسانی سریع و به لحظه در مدیریت بحران مد نظر است

خبرگزاری فارس: اصل اطلاع‌رسانی با سرعت و به‌لحظه در مدیریت بحران مد نگاه است

مدیر روابط عمومی شهرداری اردبیل نقل کرد:‌ اصل اطلاع‌رسانی با سرعت و به موقع در مدیریت بحران قادر می باشد در کاهش خسارت‌های ناشی از بروز حوادث راهگشا باشد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، بی نظیر جلیلی عصر امروز در اولین نشست کارگروه خبر دهی و هشدار ستاد مدیریت بحران شهرداری اردبیل بیان کرد: آنچه که در حوادث چندین روز پیش دیده شد توجه مخصوص شهرداری به دعوت عمومی مردمی است که قادر هست نقطه قوت برای این کلکسیون باشد.

وی با بیان این که شهرداری اردبیل از همراهی و همکاری مردمان در نظم و ترتیب بخشیدن به حالت شهری به مخصوص جمع آوری درختان شکسته و مشارکت برای به حداقل منتقل کردن خسارت های وارده که زمینه ساز یک همراهی خوب با کلکسیون شهرداری بوده است، تصریح کرد: اعضای کارگروه بعد از ارائه نظرات و برنامه های توصیه ای خود در رابطه با چگونگی انجام امر اصلی خبر دهی در مواقع بحران، به وارسی این برنامه ها توجه کردند.

مدیر روابط عمومی شهرداری اردبیل اطلاع رسانی، تعیین تکالیف اعضای کارگروه و اخذ ایده های بدیع را از جمله بخش های اصلی این کارگروه عنوان کرد.

جلیلی نقل کرد: جلسات کارگروه خبر دهی و هشدار ستاد مدیریت بحران شهرداری اردبیل به طور منظم و هفتگی به انجام رسانده میشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: اصل خبر دهی با سرعت و به موقع در مدیریت بحران قادر هست در کاهش خسارت های ناشی از بروز حوادث راهگشا باشد.

جلیلی بیان کرد: شهرداری با کسب تجربیات از این حوادث و بحران ها تلاش می کند تا بتواند زمینه های یک حرکت تٲثیرگذار و راهگشا را فراهم کند که قطعاً به همراهی و مشارکت بیشتر مردمان احتیاج داریم.

*ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: خجسته ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا ز ميخانه و می نام و نشان خواهد بود
««« »»»
سر ما خاک ره پير مغان خواهد بود

اصل اطلاع رسانی سریع و به لحظه در مدیریت بحران مد نظر است

TT / 83 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال