یادمان سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور در ارومیه رونمایی شد


یادمان سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور در ارومیه رونمایی شد

با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا یادمان سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور در ارومیه رونمایی شد.

عکس   یادمان سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور در ارومیه رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، عصر امروز و در آستانه برگزاری یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمال غرب کشور با حضور مسئولان محلی و جمعی از خانواده های معظم شهدا یادمان ویژه این عزیزان رونمایی شد.

شهردار ارومیه در این مراسم با تجلیل از جایگاه و اهمیت کار رزمندگانی که در قالب نیروهای اطلاعاتی در مناطق مختلف تلاش می کنند اظهار داشت: بهره برداری و رونمایی از یادمان یادمان سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور فقط به معنی جبران بخش کوچکی از تلاش این عزیزان و قدردانی از رشادت های آنان است.

محمد حضرت پور تصریح کرد: آرامش و توسعه امروز منطق و کشورمان مدیون مجاهدت و رشادت مجاهدان و رزمندگان اسلام است و در این میان رزمندگان اطلاعات سپاه در صف اول جنگ، پیش از سایرین حاضر شده و نقش تعیین کننده ای در هدایت عملیات ها داشتند بنابراین باید اذعان کنیم اگر امنیت نبود هیچ توسعه ای در کشور اتفاق نمی افتاد.

وی تصریح کرد: سال آینده کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی در شهر ارومیه برگزار می شود و در این کنگره باید جایگاه سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور به خوبی تبیین شود.

شهردار ارومیه افزود: برگزاری یادواره های شهدا و احداث یادمان برای آنان به معنی زنده نگه داشتن یاد و نام شهداست و یک وظیفه برای متولیان فرهنگی است و استمرار این کار به معنی انتقال دادن فرهنگ شهدا به نسل های آینده است.

حضرت پور در این مراسم به تحلیل اوضاع امنیتی و سیاسی حاکم بر خاورمیانه پرداخت و استراتژی دشمنان را مبتنی بر تجزیه کشورهای اسلامی ارزیابی کرد و گفت: استکبار جهانی تجزیه تعدادی از کشورهای خاورمیانه رو دنبال می کنند و در پی ایجاد ۱۲ کشور در منطقه اند و در این راستا تعدادی از حکام مرتجع عربی نیز با سیاستمداران آمریکایی همراه شده اند اما با ایفای نقش ایران در این سیاست استکباری راه به جایی نخواهند برد.

*******************

نگارنده : رها ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

امروز مکش سر ز وفای من و انديش
««« »»»
زان شب که من از غم به دعا دست برآرم

یادمان سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور در ارومیه رونمایی شد

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال