غلامی: هنوز تصمیم به خداحافظی از تیم ملی والیبال نگرفتم/سرمایه از پیش قهرمان نیست


غلامی: هنوز تصمیم به خداحافظی از تیم ملی والیبال نگرفتم/سرمایه از پیش قهرمان نیست

خبرگزاری فارس: غلامی: هنوز تصمیم به وداع از تیم ملی والیبال نگرفتم/سرمایه از قبل قهرمان نیست

بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه نقل کرد: هنوز تصمیم به وداع نگرفته‌ام و چنانچه تصمیم به وداع بگیرم شخصا مجلسی اعلام خواهم کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، عادل غلامی بازیکن بانک سرمایه بعد از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل شهرداری اراک بیان داشت: ورزشگاه های والیبال بیشتر مشابه جاای هستند که جوانان برای تخلیه عقده هایشان به آنجا می آیند و فحاشی می گویند. امیدوارم فرهنگ سازی شود و ورزشگاه ها طوری شود که تماشاگران هدفشان از آمدن به ورزشگاه فقط صفا کردن از بازی باشد.

غلامی درباره بازی امروز نقل کرد: جوانان ما امروز خیلی خوب بودند، به تیم اراک هم تبریک نقل میکنیم. در چندین سال اخیر در مقابل تیم های میانه جدولی پیوسته معضل داشتیم چون باانگیزه و جنگنده نمایان ساخته میشوند. قبول کنید که تمامی تیم ملی سال جاری در سرمایه نیست و تیم های دیگر هم ملی پوش دارند و سال جاری هم کار هیچ تیمی راحتی نیست و لیگ بسیار سفتی داریم سال جاری و بازیکن ضعیف در لیگ کشورمان بسیار کم است. حتی بازیکنان ملی پوش خارجی خوبی هم کم کم به لیگ کشورمان می آیند و به نگاه ام سرمایه از قبل قهرمان نیست.

غلامی درباره وداع از تیم ملی نیز نقل کرد: هنوز تصمیم به وداع نگرفته ام و چنانچه تصمیم به وداع بگیرم شخصا مجلسی اعلام خواهم کرد.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد****

نگارش از: ايراندخت د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن
««« »»»
چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور

غلامی: هنوز تصمیم به خداحافظی از تیم ملی والیبال نگرفتم/سرمایه از پیش قهرمان نیست

TT / 64 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال