پروین: مهاجم باید ۱۰ فرصت را خراب کند اما یک گل بزند/ کاری با نمایندگان باشگاه پرسپولیس نداریم


پروین: مهاجم باید ۱۰ فرصت را خراب کند اما یک گل بزند/ کاری با نمایندگان باشگاه پرسپولیس نداریم

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: متاسفانه از وقتی پول در فوتبال وارد شد، بازیکنان بی‌کیفیت هم به فوتبال آمدند.

عکس   پروین: مهاجم باید ۱۰ فرصت را خراب کند اما یک گل بزند/ کاری با نمایندگان باشگاه پرسپولیس نداریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی پروین گفت: نظام ما باید قدر پیشکسوتان فوتبال را بدانند. مسئولان نگذارند وقتی پیشکسوتان مُردند، دور ورزشگاه امجدیه آنها را بچرخانند. تا وقتی این پیشکسوتان زنده هستند، باید قدرشان را دانست.

وی در مورد اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس هرگز در برنامه هایی که پیشکسوتان باشگاه تدارک می بینند، شرکت نمی کنند، تصریح کرد: ما کاری با نمایندگان باشگاه پرسپولیس نداریم. این تیم متعلق به همه پیشکسوتان است که در گذشته برای پیراهنش زحمت کشیدند؛ همه کسانی که به خاطر این تیم عرق ریختند. مرحوم بهزادی، مرحوم شاهرخی، مرحوم ایرانپاک و دیگران که زحمت کشیدند و تیم را نگه داشتند تا به دست امروزی ها برسد. الان هم این پیشکسوتان برای خودشان کسی هستند اما در این جامعه زیاد به آنها بها داده نمی شود.

پروین در مورد برخی بازیکنان که یک میلیارد و دو میلیارد پول می گیرند اما کیفیت فنی مناسبی ندارند و روی نیمکت ذخیره ها می نشینند، گفت: متاسفانه از وقتی پول وارد فوتبال شد، همین اتفاق رخ داد. الان پرسپولیس به این بازیکن پول ندهد، جای دیگری می رود. بازیکن یک میلیارد پول می گیرد اما روی نیمکت می نشیند و این موضوع به خاطر همین پول است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد عملکرد این تیم تاکید کرد: پرسپولیس این روزها خیلی خوب بازی می کند و خیلی خوب نتیجه می گیرد. این را در مورد طارمی هم بگویم که اینقدر او را می کوبند اما طارمی بازیکنی است که خودش برای خودش موقعیت ایجاد می کند و گل می زند. یک مهاجم باید ۱۰ تا توپ را خراب کند و یک گل به ثمر برساند و طارمی، همان کار را انجام می دهد.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد****

نگارش از: ساسان ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم
««« »»»
در کنج خراباتی افتاده خراب اولی

پروین: مهاجم باید ۱۰ فرصت را خراب کند اما یک گل بزند/ کاری با نمایندگان باشگاه پرسپولیس نداریم

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال