«میشل عون» با ۹۱ رای پیروز انتخابات ریاست جمهوری لبنان می‎شود


«میشل عون» با ۹۱ رای پیروز انتخابات ریاست جمهوری لبنان می‎شود

خبرگزاری فارس: «میشل عون» با 91 رای پیروز رای گیری رئیس جمهور لبنان می‎شود

واپسین نتایج نظرسنجی که کانون «استاتیستکس لیبانون» به انجام رسانده است، نمایان میکند که «میشل عون» نامزد حزب الله در رای گیری رئیس جمهور لبنان بیش از دو سوم آرای لازمه را در نشست پارلمانی فردا به دست می آورد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، واپسین نتایج نظرسنجی که کانون «استاتیستکس لیبانون» به انجام رسانده است، نمایان میکند که شمار آرایی که «میشل عون» در نشست پارلمانی برای انتخاب رئیس جمهور تازه لبنان به دست خواهد آورد، ۹۱ رای است.

نتایج نظرسنجی در حالی انتشار داده شد که حزب «بعث» و حزب «دموکراتیک لبنان» اعلام کردند که آراء خود را به ژنرال عون نامزد حزب الله در رای گیری رئیس جمهور دادند و بدین ترتیب آرای میشل عون حداقل به ۹۱ رای می رسد که در اینصورت در دور نخست رای گیری که قرار است روز ۳۱ اکتبر به انجام رسانده شود، پیروز می شود.

ربیع الهبر مدیر کل کانون استاتیستیکس لیبانون به الشرق الاوسط نقل کرد: پیش از اعلام پشتیبانی حزب بعث و حزب دموکراتیک لبنان، پیروزی میشل عون در دور نخست با دو سوم آرای لازمه نمایندگان پارلمان حتمی شده بود.

وی با اشاره به خواست سلیمان فرنجیه رئیس حزب «تیار المرده» و نامزد غیر مجلسی رای گیری رئیس جمهور از نمایندگان حزبش برای انداختن رای سفید به صندوق نقل کرد: انداختن رای سفید نمایندگان حزب تیار المرده به صندوق اثری در انتخاب میشل عون به عنوان رئیس جمهور تازه لبنان ندارد، به این علت که وی بیش از دو سوم آرای نمایندگان را در اختیار خود دارد.

*نظر يادتان نرود*

تهیه از: شايگان ز.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوشتر ز عيش و صحبت و باغ و بهار چيست
««« »»»
ساقی کجاست گو سبب انتظار چيست

«میشل عون» با ۹۱ رای پیروز انتخابات ریاست جمهوری لبنان می‎شود

TT / 75 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال