قدردانی سفیر ترکیه از دولت و ملت ایران برای حمایت سریع و آشکار از دولت آنکارا پس از کودتا


قدردانی سفیر ترکیه از دولت و ملت ایران برای حمایت سریع و آشکار از دولت آنکارا پس از کودتا

خبرگزاری فارس: قدردانی سفیر کشور ترکیه از دولت و ملت کشورمان برای پشتیبانی با سرعت و بارز از دولت آنکارا بعد از کودتا

سفیر کشور ترکیه در تهران بزرگ از دولت و ملت کشورمان به دلیل پشتیبانی با سرعت و بارز از دولت کشور ترکیه بعد از کودتای اخیر در این کشور قدردانی کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، رضا هاکان تکین سفیر جمهوری کشور ترکیه در تهران بزرگ امشب (یکشنبه) در مهمانی نود و سومین سالگرد اعلام جمهوری در کشور ترکیه که در محل سفارتخانه این کشور در تهران بزرگ به انجام رسانده شد، طی سخنانی حین خیرمقدم به حاضران شرکت کننده در این مهمانی، نقل کرد: مفتخرم که برای سومین بار میزبان این مهمانی در تهران بزرگ هستم.

وی دو ملت کشورمان و کشور ترکیه را همسایه نزدیک هم خواند که پیوندهای تاریخی مقاوم بین آنها برقرار بوده و دارای اشتراکات بسیاری هستند. این ارتباطی است که در طول تاریخ به اثبات رسیده است.

سفیر کشور ترکیه ادامه داد: ما پیوسته در زمان سفت همچون دوستان و همسایگان نزدیک از یکدیگر پشتیبانی کرده ایم و در این روز می‌ خواهم بار دیگر مراتب قدردانی خود را از دولت و ملت کشورمان به دلیل پشتیبانی با سرعت و بارز آنها بعد از اقدام به کودتای نافرجام در روز ۱۵ ژوئیه در کشور ترکیه ابراز کنم.

هاکان تکین خاطرنشان کرد: فداکاری ها و اراده ملت کشور ترکیه در شب اقدام به کودتا به ما امیدی مضاعف برای آینده کشور و ناحیه می بخشد. ملت ما به جهانیان نمایان کرد که زمان کودتا برای پیوسته به انتها رسیده و مادامی که ما متحد هستیم و مادامی که پایبند به اصول بنیادی دموکراسی باشیم، هیچ توانایی ای چه تانک چه هواپیماهای نبردی قادر نیستند درمقابل اراده یک ملت بایستند.

سفیر کشور ترکیه همچنین در این مهمانی پیام رجب طیب اردوغان ریاست جمهوری کشور ترکیه به عالیت روز ملی این کشور را قرائت کرد.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد—

تهیه از : آرميتا د.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سوی من وحشی صفت عقل رميده
««« »»»
آهوروشی کبک خرامی نفرستاد

قدردانی سفیر ترکیه از دولت و ملت ایران برای حمایت سریع و آشکار از دولت آنکارا پس از کودتا

TT / 109 — TP / 40%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال