جدال نارنجی ها؛ در سعی برای قطب شدن(عکس و تصویر) :: ورزش سه


جدال نارنجی ها؛ در تلاش برای قطب شدن(عکس) :: ورزش سه

ملاقات دو تیم سایپا و بادران در جام حذفی ملاقات دو تیم نوظهور و کهنه ورزش فوتبال کشورمان تلقی میشود که هر دو رنگ نارنجی را به عنوان رنگ نخست خود برگزیده اند.

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش‌سه”، تیم بادران در فصل ۹۵–۹۴ با تهیه کرد سهمیه لیگ دویی ایرانجوان خورموج پای به عرصه ورزش فوتبال کشورمان قرار داد و هنگامی که از صعود به لیگ دسته نخست بازماند، یک بار دیگر با تهیه کرد امتیاز باشگاه ورزش فوتبال پارسه در سال ۱۳۹۵ به لیگ آزادگان کشورمان صعود کرد. بادران با داشتن تشکل های‌ اقتصادی درپی ایجاد تیمی توانا در سطح ورزش فوتبال کشورمان است و به چشم مییاید قصد دارد در جوار کارهای اقتصادی به تیم داری هم توجه بکند و از این طریق به رشد خود هم یاری رساند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس جدال نارنجی ها؛ در تلاش برای قطب شدن(تصویر و عکس) :: ورزش سه

دربرابر سال ۱۳۶۸ گروه خودروسازی سایپا تصمیم به تشکیل یک تیم ورزش فوتبال گرفت و با تهیه کرد امتیاز یک تیم از دسته چهارم تهران کار خود را آغاز کرد. دست اندرکاران زمان تیم اعتقاد به رشد و ترقی داشتند، بنا بر این کار خود را از رده‌های پایین آغاز کردند. یک سال بعد سایپا به دسته سوم و در سال ۱۳۷۰ نیز به دسته دوم تهران راه کشف کرد ولی قادر نبود به دسته نخست برسد، اما انحلال تیم کشتیرانی صعود کرده به دسته نخست سبب شد تا تیم نارنجی بر تن کن سایپا سال ۱۳۷۱ را در دسته یک سپری کند. سایپا قهرمان دسته نخست تهران شد و با قهرمانی در سوپر جام تهران جواز صعود به لیگ دسته یک را به دست آورد. آن ها بعد از وجود در لیگ دسته یک با این که مجدداً به دسته پایین تر سقوط کردند در آسیا چهارم شدند و بعد از یکسال مجدداً به سطح نخست ورزش فوتبال کشورمان بازگشتند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس جدال نارنجی ها؛ در تلاش برای قطب شدن(تصویر و عکس) :: ورزش سه

ملاقات دو تیم نارنجی‌پوش سایپا و بادران در جام حذفی به نوعی قادر هست تداعی کننده روزهای افتتاحیه سایپا در کشورمان باشد و با استراتژی که بادران برای توسعه خود انتخاب کرده، قادر هست تیم سایپا را به عنوان یک حریف عمده در سطح تهران مقابل آن‌ها گذارد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس جدال نارنجی ها؛ در تلاش برای قطب شدن(تصویر و عکس) :: ورزش سه

دو تیم نارنجی بر تن کن تهران هر دو با ایجاد فعالیت های اقتصادی اقدام به تیم داری کرده اند؛ تیم سایپا یک شرکت صنعتی را پشت خود می نگاه کند و دربرابر تیم بادران یک تشکل اقتصادی گسترده را در جوار خود دارد. آغاز هر دو تیم از رده های پایه بوده و تیم بادران تا بدینجا تا حدودی مانند سایپا عمل کرده است، ولی باید صبر بکنیم و نگاه بکنیم ماجراجویی های این تیم تا کجا ادامه مییابد و آیا واقعا مالکان این تیم قادر هستند تیمی در حد و اندازه های سایپا را در فصول آینده پدید بیاورند یا خیر؟

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس جدال نارنجی ها؛ در تلاش برای قطب شدن(تصویر و عکس) :: ورزش سه

– با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد –

گردآوری توسط : فرخنده م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تکيه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف
««« »»»
مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی

جدال نارنجی ها؛ در سعی برای قطب شدن(عکس و تصویر) :: ورزش سه

TT / 159 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال