وحشت صهیونیست ها از موشک های جدید مقاومت در غزه


وحشت صهیونیست ها از موشک های جدید مقاومت در غزه

رسانه‌های خبری رژیم صهیونیستی با اشاره به آزمایشات موشکی گروه‌های مقاومت در غزه، از نگرانی شهرک نشینان از موشک‌های جدید مقاومت خبر دادند.

عکس   وحشت صهیونیست ها از موشک های جدید مقاومت در غزه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، موشک های جدید مقاومت فلسطین در غزه و بُرد، حجم، قدرت تخریب و امکان نفوذ آنها از لایه های دفاعی سامانه موشکی "گنبد آهنین" 4 محوری است که به هنگام صحبت درباره آزمایش های موشکی مقاومت می توان درباره آنها صحبت کرد.

مراجع صهیونیستی همواره مشغول گمانه زنی درباره قدرت موشکی مقاومت و تلاش برای پاسخ دهی به سوالات متعدد درباره برد این موشک ها، تعداد آنها، حجم تخریب آنها و قدرت سامانه گنبد آهنین برای مقابله با این حجم از موشک ها هستند.

این سوالات مواردی است که هر باری که مقاومت فلسطین دست به آزمایش موشکی جدیدی در نوار غزه می زند، ذهن و فکر سرویس های امنیتی و ارتش صهیونیستی را به خود مشغول می کند؛ به ویژه که مقاومت سامانه کاملی برای توسعه موشک های خود دارد و این را به راحتی می توان از آزمایش های موشکی متعدد و تقریبا روزمره مقاومت متوجه شد.

روزنامه صهیونیستی "یدیعوت أحرونوت" در همین راستا به نقل از یکی از شهرک نشنیان صهیونیست که با دوربین خود یکی از آزمایش های موشکی مقاومت را به تصویر کشیده بود، اعلام کرد که «حماس هر بار سلاح جدیدی را مورد آزمایش قرار می دهد.» وی افزوده بود که «من تاکنون چنین عملیات موشکی را ندیده بودم و این نگران کننده است، اما می دانم که ارتش در جریان این مساله قرار دارد و در عین حال، نمی خواهد اوضاع منطقه را به سمت تنش و درگیری پیش ببرد.»

مقاومت اکثرا اشاره ای به این آزمایش های موشکی نمی کند، بلکه صرفا به اخبار منتشر شده در روزنامه های صهونیستی درباره این آزمایش ها اکتفا می کند تا همچنان این اقدامات خود را در هاله ای از ابهام نگه دارد و رژیم صهیونیستی را همچنان در فقر اطلاعاتی بیشتر نگه دارد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مقاومت در مواردی هم که اخبار و اطلاعات مربوط به این آزمایش های موشکی را انتشار می دهد، خیلی کلی و بدون اشاره به جزئیات به این مسائل اشاره می کند و آخرین باری که مقاومت اظهارنظری درباره این موشک ها کرد، تقریبا به بیش از یک سال پیش برمی گردد که از شلیک دو فروند موشک با نام های "شماله" و "عطار" خبر داده بود، اما اشاره ای به جزئیات این موشک ها نکرده بود.

نتیجه تمامی این آزمایش های موشکی که نشانگر توسعه گسترده قدرت موشکی مقاومت است، توان بازدارندگی است که این مجموعه موشک ها برای مقاومت ایجاد کرده اند؛ به طوری که مقاومت از طریق این موشک ها می تواند در جریان هر گونه جنگی در آینده، دشمن را تحت فشار قرار داده و دستاوردهای نظامی و سیاسی متعددی را محقق سازد.

_________________________________

گردآوری از : مارال .ک

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به خاک پای تو سوگند و نور ديده حافظ
««« »»»
که بی رخ تو فروغ از چراغ ديده نديدم

وحشت صهیونیست ها از موشک های جدید مقاومت در غزه

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال