گواردیولا: امیدوارم بازیکنانم مسی راشناخته باشند :: ورزش سه


گواردیولا: امیدوارم بازیکنانم مسی راشناخته باشند :: ورزش سه

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به تمجید از قابلیتهای لیونل مسی توجه کرد و به بازیکنانش برای مهار او هشدار داد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس گواردیولا: امیدوارم بازیکنانم مسی راشناخته باشند :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، در بازی رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان، بارسلونا کامیاب شد با هت تریک مسی شکست سنگینی را به سیتیزن ها تحمیل کند و این دو تیم در بازی برگشت در هفته جاری به مصاف هم خواهند رفت.

عملکرد مسی در بازی رفت: “مسی در هر لحظه از بازی درپی قرار گرفتن در خوب ترین محیط امکان می دارد و حتی وقتی که شما مییاندیشید او در حال راه رفتن در زمین رقابت است، در واقع او درپی ایجاد خوب ترین شرایط و موقعیت برای خودش است. شاید از لحاظ آمار، مسی خیلی در زمین رقابت دوندگی بالایی نداشته باشد اما با تفکر صحیح و وارسی شرایط رقابت، وقتی که پا به توپ می شود خوب ترین تصمیم را می گیرد”.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس گواردیولا: امیدوارم بازیکنانم مسی راشناخته باشند :: ورزش سه

قرار گرفتن آگوئرو در مخلوط سیتی درمقابل بارسلونا: “من نیز شاید با شما هم عقیده هستم و از او در مخلوط عمده بهره خواهم گرفت اما قادر نیستم به شما نقل بکنیم در کدام پست از آگوئرو بهره گرفته خواهد شد. من قصد داشتم تا از یک بازیکن بیشتر در خط میانی بهره گیرم تا بتوانم آسانتر مهار بازی را در میانه میدان در دست بگیرم. علت غیبت آگوئرو در بازی رفت، بهره گیری از بازیکنی بود که تنها در محوطه جریمه ساکن نباشد و به خط میانی نیز یاری رساند”.

—براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : رادين خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع
««« »»»
شب نشين کوی سربازان و رندانم چو شمع

گواردیولا: امیدوارم بازیکنانم مسی راشناخته باشند :: ورزش سه

TT / 73 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات