پیروزی خانگی سخت میلان برابر پسکارا :: ورزش سه


پیروزی خانگی دشوار میلان برابر پسکارا :: ورزش سه

ملاقات تیم های میلان و پسکارا لحظاتی قبل با نتیجه ۱-۰ به سود میلان خاتمه کشف کرد تا روسونری ها باخت سنگین به جنووا را به دست فراموشی بسپارند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس پیروزی خانگی سخت میلان برابر پسکارا :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، میلان که روند خوبی را میگذراند و به رده سوم جدول نیز رسیده بود، بعد از باخت در بازی قبلی برابر جنووا به رده پنجم سقوط کرد. روسونری ها در منزل میزبان تیم رده ۱۷ پسکارا بودند که در این فصل به سری آ صعود کرده است.

بازی با حملات میلان آغاز شد اما اولین خطر جدی بازی را دقیقه ۱۷ بازی شاهد بودیم. باکا روی پاس بوناونتورا و با شوتی استوار، دروازه پسکارا را به مخاطره انداخت؛ اما توپ او همان مکانی رفت که گلر حاضر بود.

میلان در دو دقیقه انتهاای نیمه نخست نیز دو فرصت مناسب گلزنی را از دست داد. ضربه سر نیانگ روی سانتر سوسو می رفت وارد دروازه شود؛ اما توپ به تیرک برخورد کرد تا خوب ترین بخت میلان نابود بشود.

یک دقیقه بعد، بوناونتورا قادر میبود میلان را قبل بیندازد اما ضربه او را بیزاری کنترل کرد تا نیمه نخست بدون گل به اتمام برسد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس پیروزی خانگی سخت میلان برابر پسکارا :: ورزش سه

۴ دقیقه بعد از آغاز نیمه دوم، میلان توسط بوناونتورا به گل دست کشف کرد. این بازیکن روی یک ضربه کاشته به خوشگلی دروازه پسکارا را گشود.

پاسداران رقیب که روبروی بوناونتورا صف کشیده بودند، در لحظه ضربه زدن این بازیکن به هوا پریدند اما بوناونتورا توپ را از زیر پاهای آنها عبور داد و گل نخست میلان را به ثمر رساند.

کمی بعد نیانگ فرصت گلزنی داشت اما شوت او وارد دروازه نشد. پسکارا نیز بین دقایق ۵۲ تا ۵۵ خودی نمایان کرد و دو بار صاحب موقعیت گلزنی شد؛ اما ضربات آکیلانی و گومز راه به مکانی نبردند.

در ادامه، بازی بسیار پرحرارت و زیبا دنبال شد و هر دو تیم صاحب موقعیت های خوبی برای گلزنی شدند.

پسکارا هجوم می کرد و میلان روی ضد حملات بسیار پر خطر نمایان میکرد؛ با این حال توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا میلان این بازی را با تک گل بوناونتورا به سود خود خاتمه دهد. میلانی ها با این برد شیرین، ۲۲ امتیازی شده و به رده سوم صعود کردند.

__________________

تهیه و تدوین : فرامرز س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو حافظ در قناعت کوش و از دنيی دون بگذر
««« »»»
که يک جو منت دونان دو صد من زر نمی‌ارزد

پیروزی خانگی سخت میلان برابر پسکارا :: ورزش سه

TT / 69 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات