کمدی؛ آموزش زمان ماضی بعید استمراری کامل


طنز؛ آموزش زمان ماضی بعید استمراری کامل

از آنجایی که خارجی ها خیلی بیکر هستند، در دستور زبان یا همان گرامرشان تا دلتان بخواهد، زمان دارند
تصویر و عکس کمدی؛ تعلیم زمان ماضی بعید استمراری کامل


از آنجایی که خارجی ها خیلی بیکر هستند، در دستور زبان یا همان گرامرشان تا دلتان بخواهد، زمان دارند. ما نهایتا یک ماضی، حال و آینده داریم. منتهی آن ها برای هر کدام از این ها چندین تا زمان زیرمجموعه هم دارند. اما از آنجایی که ما کلا عادت نداریم کم بیاوریم، زمان «ماضی بعید استمراری کامل» که در هیچ زبان دیگری حضور ندارد، را اختراع کردیم که مشت استواری خواهد بود بر دهان و اعضای دیگر استکبار بین المللی، ایادی و جیره خوارانش…

تمجید

ماضی بعید استمراری کامل به اتفاقی دست نیافتنی در زمان گذشته می گویند که تا به امروز و تا آینده ای نامعلوم ادامه خواهدداشت که اغلب به گوش همه می رسد. بعد، مسئولان انکار میکنند. بعد، مردمان اثرات آن را در بخش هایی از اندامشان احساس می کنند. در نهایت هم معلوم می شود که تقصیر ایالات متحده و بریتانیا بوده است و بحث ختم به خیر می شود.

مثال

چندین سال قبل، هیچ کس نمیاندیشید نرخ دلار از هشتصد تومان به سه هزار تومان برسد. این اتفاق در زمان گذشته رخ داده است، بعید بود که رخ بدهد (اما داد) و تا امروز، همان نرخ سه هزار تومان مانده است و تا آینده ای نامعلوم هم ادامه پیدا خواهدکرد. حالا، امکان می دارد چندین ماه دیگر هم کاندیدایی نقل بکنید دلار را پایین می کشد، اما قول را چه کسی داده و چه کسی گرفته؟! در نهایت هم چیزهای دیگر را به مکان دلار پایین می کشند!

فرمول ساختن

فاعل + فعل بعید + قول + مفعول مغفول مرحوم + قید زمان تکذیب + قید مکان آزاد (یعنی همه جا آزاده!)

نمونه

Dollars is have being cheap on Sunday in Tehran

یعنی دلار در روز شنبه، در تهران بزرگ، از قبل تا همینک و آینده ای نامعلوم کم هزینه است!

کاربرد

از زمان ماضی بعید استمراری کامل قادر هستید در زمان کاندیداتوری، قبل رای گیری، بعد رای گیری، در زمان رئیس جمهور و بعد رئیس جمهور بهره گیرید.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد

تهیه از: آذرخش س.

جک و خنده بازار در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاه شمشادقدان خسرو شيرين دهنان
««« »»»
که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان

کمدی؛ آموزش زمان ماضی بعید استمراری کامل

TT / 56 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال