ملت بحرین بر سرنگونی رژیم حاکم تاکید دارد


ملت بحرین بر سرنگونی رژیم حاکم تاکید دارد

عبد الستار الموسوی فعال بحرینی تاکید کرد: ملت بحرین خواستار سرنگونی رژیم حاکم آل خلیفه است که از سوی تواناییها و سازمان های اطلاعاتی جهانی در ارتکاب جنایت علیه بشریت پشتیبانی می شود.

تصویر و عکس ملت بحرین بر سرنگونی رژیم حاکم تاکید دارد

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، عبد الستار الموسوی فعال بحرینی تاکید کرد: ملت بحرین خواستار سقوط رژیم حاکم آل خلیفه است که از سوی تواناییها و سازمان های اطلاعاتی جهانی در ارتکاب جنایت علیه بشریت پشتیبانی می شود.

وی گفت: حکومت بحرین در برانگیختن فتنه فرقه ای میان طایفه های ملت بحرینی با شکست مواجه شد و مؤید این امر مشارکت برادران شیعه و سنی در تظاهرات هایی است که از سال ۲۰۱۱ به انجام رسانده شده است.

الموسوی نسبت به صدور احکام در حق بی گناهان و بازداشت شدگان هشدار داد و تاکید کرد: ملت بحرین خواستار برچینی کامل بساط رژیم خلیفی است و هیچ مذاکره و مکالمه ای با رژیم حضور ندارد و باید از قدرت کنار رود.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال