مقامات امنیتی شیخ هانی البناء روحانی بحرینی را بازداشت کردند


مقامات امنیتی شیخ هانی البناء روحانی بحرینی را بازداشت کردند

تجمع ملی_دموکراتیک “الوحدوی” نقل کرد: مقامات امنیتی بحرین امروز یکشنبه مبلغ دینی حجت الاسلام شیخ هانی البناء را برای تحویل به دادستانی کل بازداشت کرده است.

تصویر و عکس مقامات امنیتی شیخ هانی البناء روحانی بحرینی را بازداشت کردند

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس جهانی خبرگزاری «حوزه»، تجمع ملی_دموکراتیک "الوحدوی" نقل کرد: مقامات امنیتی بحرین امروز یکشنبه روحانی دینی شیخ هانی البناء را برای تحویل به دادستانی کل بازداشت کرده است.

مقامات امنیتی بحرین قبل از این شیخ البناء را در تاریخ ۱۳ آگوست ۲۰۱۵ احضار کرده بود و به وی اتهام «دلواپسی به تنفر و بی زاری از رژیم، تعرض و اخلال غیر مستقیم در حکومت، تعرض به شخصیتی که نکته احترام ملت است» وارد کرده است. شیخ البناء نیز تمام این اتهامات را رد کرده است.

شایان ذکر است که شماری از سازمان های حقوقی و جمعیت های سیاسی بحرین از مقامات بحرینی خواستند تا احضار روحانیون دینی و بازداشت کردن برنامه ریزی شده را متوقف سازد؛ به این علت که این مسئله نشانگر اذیت و آزار مذهبی و تبعیض فرقه ای علیه مذهب شیعه است. این نهاد ها نسبت به عارضه های خراب کار این مسئله در وحدت ملی و فروپاشی بافت ملی کشور هشدار دادند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال