اشتباه بانوان در مطبخ یا آشپزخانه داری


اشتباه خانم ها در آشپزخانه داری

همه ما خوب آگاهی میداریم که مطبخ محل سلطنت زنهای خانه‌دار است و حسابی هم روی آن حساس هستند
تصویر و عکس غلط خانم ها در مطبخ داری
همه ما خوب آگاهی میداریم که مطبخ محل سلطنت زنهای خانه‌دار است و حسابی هم روی آن حساس هستند و هر چیزی که نظم آنجا و دکوراسیونش را به هم بریزد و سبب شود که حال خوبی را که در مطبخ مییازمایند نداشته باشند، حسابی آن ها را عصبانی می کند. در ادامه به ۶ عامل بی نظمی که دشمن چیدمان خوشگل مطبخ است، اشاره می شود.

گذاشتن ظرف های کثیف هر مکانی از مطبخ

واقعا پسندم آگاهی بدارم با آن ۵ ثانیه ای که گشودن در خودرو سینک و گذاشتن بشقاب داخل آن از شما می گرفت چه کار اهمیتی می داری قادر هستید به انجام رسانید؟

در کمد و کابینت مطبخ و کشوها را باز ول نکنید

آیا توقع زیادی است که زمانی در کمد و کابینت مطبخ و یا کشوها را می بندید همان موقع بررسی کنید که آیا کامل بسته شده است یا نه؟ با این کار فقط چیدمان مطبخ را بی نظم تر جلوه می دهید.

بطری آب خالی در یخچال مطبخ

روی چه حسابی بطری آب شخصی تان را که خالی شده است داخل یخچال میگذارید؟ قبول کردن مسئولیت یک بطری نیم لیتری؛ نه اصلا یک لیتری خیلی سفت است؟

سبد سینک سینک جای خوراکی ی باقی مانده نیست

سبدی که در داخل سینک سینک قرار می گیرد جای ریزش باقی مانده خوراکی ی داخل بشقاب شما نیست. آن سبد برای ریزش تفاله های چای بهره گرفته میشود و زمانی شما هر چیز دیگری را هم داخل آن می ریزید جز کثیف کردن سینک کار دیگری نمی کنید، باور کنید رعایت کردن این موارد خیلی آسان است.

به چیدمان بشقاب ها روی هم دقت کنید

باور کنید خیلی سفت نیست که بشقاب ها را روی هم گذارید آن هم جوری که یک نمای منظم را به شما تحویل دهد.

خوراکی های تاریخ مصرف گذشته را دور بریزید

خوب تر است که گاهی به یخچال سر بزنید و خوراکی های تاریخ مصرف گذشته را دور بریزید اما این جور نباشد که هر چیزی را از یخچال در بیاورید، آن را بینید و با آنکه تاریخ مصرف آن گذشته بگویید نه هنوز می شود از آن بهره گرفت، باور کنید حفظ تندرستی هم راهی برای پس انداز پول است.

*انتها*

نگارش از : فرخ ز.

خانه داری در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به پيش آينه دل هر آن چه می‌دارم
««« »»»
بجز خيال جمالت نمی‌نمايد باز

اشتباه بانوان در مطبخ یا آشپزخانه داری

TT / 85 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال