مردی که درازترین ریش جهان را دارد +عکس ها و تصاویر


مردی که بلندترین ریش دنیا را دارد +تصاویر

عکس شماره ۱ ⇩
عکس فوت شدی که بلندترین ریش جهان را دارد +تصاویر

فوت شدی که بلندترین ریش جهان را دارد

 

یک مرد انگلیسی چند سال ریشهای خود را کوتاه نکرد تا بتواند رکورد بلندترین ریش جهان را از آنِ خود کند ! به اعلان سرزه و به نقل از این مرد بریتانیایی یعنی مایکل لگی از حدود ۶ سال قبل آغاز به بلند کردن ریش خود کرده که به این ترتیب دارای بلندترین ریش در انگلستان است.

“مایکل لگی” اهل راترهام بریتانیا با داشتن ریش ۶۹ سانتی متری، نام خود را به عنوان دارنده بلندترین ریش در بریتانیا به تصویب رسانده است. وی از حدود ۶ سال قبل آغاز به بلند کردن ریش خود کرده است.

عکس شماره ۲ ⇩عکس فوت شدی که بلندترین ریش جهان را دارد +تصاویر

وی که صاحب دو بچه نیز است در این خصوص نقل میکنید: من بیشتر از وقتی که یک زن صرف موهایش می کند برای ریش خود وقت قرار میدهم. شستن، خشک کردن و مالیدن روغن به ریشم کار هر روزه من است. وی تا کنون در هفت رقابت جهانی نیز شرکت کرده است و در مسابقه های سال ۲۰۱۴ بریتانیا با کسب رتبه اول، عنوان دارنده بلندترین ریش در بریتانیا را بدست آورد

مطالب مرتبط:

تصویر و عکسهایی از جالبترین سیبیل و ریش جهان

دختر خوشگل با ریش های ۱۵ سانتی (عکس)

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال