اعزام ۱۲۰۰ عضو بسیج دانشجویی خراسان شمالی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس


اعزام ۱۲۰۰ عضو بسیج دانشجویی خراسان شمالی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

خبرگزاری فارس: اعزام 1200 عضو بسیج دانشجویی خراسان شمالی به نواحی عملیاتی پاسداری مقدس

مسوول بسیج دانشجویی خراسان شمالی از اعزام یک هزار و ۲۰۰ نفر از اعضای بسیج دانشجویی استان به نواحی عملیاتی زمان پاسداری مقدس در قالب اردوهای راهیان نور گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بجنورد، عبدالله امینی فر عصر امروز در میان فعالان رسانه ای استان بیان داشت: اعزام دانشجویان عضو بسیج دانشجویی خراسان شمالی به نواحی عملیاتی زمان پاسداری مقدس در قالب اردوهای راهیان نور از آذرماه سال جاری صورت خواهد گرفت.

وی بیان داشت: در این راستا یک هزار و ۲۰۰ نفر از بسیجیان دانشجویی خواهر و برادر به تدریج به این اردوها فرستاده خواهند شد.

مسوول بسیج دانشجویی خراسان شمالی تصریح کرد: ۶۵۰ نفر از این سهمیه مربوط به خواهران عضو بسیج دانشجویی بوده که در اردوی راهیان نور وجود کشف خواهند کرد.

*مشارکت ۹۳۰ نفر در اردوهای جهادی خراسان شمالی

امینی فر همچنین یکی از برنامه های اصلی سال جاری که از سوی سازمان بسیج دانشجویی با مشارکت اعضای آن رقم خورد را وجود ۹۳۰ دانشجو در اردوهای جهادی عنوان کرد.

وی نقل کرد: ۷۳۰ دانشجو از درون استان و ۲۰۰ دانشجو از خارج استان با وجود در قالب گروه های جهادی با وجود در نواحی محروم هشت شهرستان نقشهای جهادی را به اجرا درآوردند.

مسوول بسیج دانشجویی خراسان شمالی درعین حال پیشبرد نقشهای جهادی را نیازمند مشارکت بیشتر مسوولان عنوان کرد و نقل کرد: تجربه نمایان کرده هرکجا که این تعامل و مشارکت مسوولان را داشته خوب تر قادر بودیم عمل کنیم.

* استقبال نمازگزاران از سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه

وی همچنین با اشاره به وجود و سخنرانی دانشجویان از تریبون نماز جمعه شهرهای استان اظهار کرد: نمازگزاران از سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه استقبال کرده اند.

امینی فر تصریح کرد: البته برخی تلاش کرده برای این بحث جوانب بوجود آورند ازاین رو باید تنگ نگاه ای ها کنار قرار داده شده و مانع برگزاری این حرکت پر ارزش نشد.

وی نقل کرد: اکنون سه هفته بوده که دانشجویان استان در ۱۴ نماز جمعه استان خراسان شمالی وجود کشف کرده و دیدگاه های خود را در موضوعات گوناگون ارائه می کنند.

مسوول بسیج دانشجویی خراسان شمالی ادامه داد: بر اساس برنامه قرار است تا در ادامه این برنامه، سخنرانی دانشجویان استان در آیین نماز عبادی و سیاسی نماز جمعه هفته ای سه تا پنج نماز جمعه انجام بشود و استقبال خوبی هم از این برنامه شده است.

* شعار مرگ بر ایالات متحده از ابتدای انقلاب جزو شعارهای عمده بود

وی همچنین با اشاره به این که شعار مرگ بر ایالات متحده از ابتدای انقلاب جزو شعارهای عمده بوده است، بیانات یکی از سخنرانان اخیر در دانشگاه بجنورد مبنی بر این که شعار مرگ بر ایالات متحده از ابتدای انقلاب مطرح نبوده را سر تا سر دروغ عنوان کرد.

مسوول بسیج دانشجویی خراسان شمالی نقل کرد: اولا بر اساس رویه های و مجوزهای صادره مقرر بوده تا این سخنران در این نشست در خصوص انتخابات هیچ اشاره و سخنرانی نداشته باشد که برخلاف این بحث، مطالب رای گیری ای مطرح شده است.

وی نقل کرد: مورد دوم این که این سخنران عنوان کرده که شعار مرگ بر ایالات متحده از ابتدای انقلاب مطرح نبوده که این برخلاف واقعیات است چراکه شعار مرگ بر ایالات متحده از همان ابتدای انقلاب جزو شعارهای عمده بوده است.

امینی فر بیان داشت: حقیقت این است که این سخنران محوری دانشگاه بجنورد بزک کردن ایالات متحده در درون را دنبال می کرد و مطالب خلاف واقع و دروغ را در این نشست در خصوص شعار عمده انقلاب مطرح کرده .

* وجود بسیج دانشجویی خراسان شمالی در ۳۸ دانشگاه

معاون سیاسی بسیج دانشجویی خراسان شمالی هم در این نشست نقل کرد: هم اکنون این سازمان در سطح ۳۸ دانشگاه و کانون تعلیم مناسب استان وجود و فعالیت دارد.

پوریا سرداریان بیان داشت: ۱۱هزار و ۵۰۰ نفر عضو بسیج دانشجویی استان بوده که در برنامه های این سازمان همکاری کنند که ۲۷ درصد از جمعیت دانشجویی استان را شامل می شود.

وی با اشاره به در قبل بودن ۱۳ برج آبان هم تصریح کرد: به طورقطع دانشجویان عضو سازمان بسیج دانشجویی مشارکت پرشوری در راهپیمایی این روز خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان در مرکز استان ابتدا با اجتماع در میدان کارگر و در ادامه به خیل راهپیمایان خواهند پیوست.

– پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست –

گردآوری توسط : آذرمهر ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من ز مسجد به خرابات نه خود افتادم
««« »»»
اينم از عهد ازل حاصل فرجام افتاد

اعزام ۱۲۰۰ عضو بسیج دانشجویی خراسان شمالی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

TT / 126 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال