کونته: هنوز برای گفتگو از قهرمانی زود است :: ورزش سه


کونته: هنوز برای صحبت از قهرمانی زود است :: ورزش سه

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی به تعریف از عملکرد تیمش توجه کرد و توانایی پاسداری ای این تیم را ستود.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس کونته: هنوز برای صحبت از قهرمانی زود است :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، ساعتی پیش چلسی کامیاب شد با ۲ گل ساتهمپتون را از جلو رو برداشته و چهارمین پیروزی متوالی خود را کسب کند. چلسی در ۴ دیدار اخیر ۱۱ گل به ثمر منتقل کرده و گلی نگرفته است.

کونته در خصوص این بازی نقل کرد: “از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی هستم و معتقدم اکران تیمم رضایت هواداران به خود جلب کرده است. بازیکنان ما تعهد بسیار خوبی را در این دیدار از خود به اکران قرار دادند و ما چه در لحظاتی که مالک توپ بودیم و چه در مواقع از دست دادن آن، نهایت تلاش خود را به انجام رساندیم.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کونته: هنوز برای صحبت از قهرمانی زود است :: ورزش سه

این چهارمین ملاقاتی بود که کامیاب به بسته نگه داشتن دروازه خود شدیم که این بحث از نگاه من بسیار شاد کننده است. همچنین ما ۲ گل به ثمر رساندیم و موقعیت های زیادی را روی دروازه رقیب خلق کردیم.

ما تمام تلاش خود را به انجام میرسانیم اما در این مقطع از فصل، هنوز برای حرف زدن در رابطه با مدعیان قهرمانی بسیار زود است و تمام تلاش ما، ادامه همین روند در دیگر مقاطع فصل جاری خواهد بود. از نگاه من چلسی هنوز پتانسیل زیادی برای خوب تر شدن دارد و من امیدوارم باز هم توسعه یابیم. پس از گذشت اولین مقطع از فصل، خوب تر قادر هستم در رابطه با شرایط چلسی و آینده این تیم حرف زنم”.

__________________________________

گردآوری از : آزاده ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ آن ساعت که اين نظم پريشان می‌نوشت
««« »»»
طاير فکرش به دام اشتياق افتاده بود

کونته: هنوز برای گفتگو از قهرمانی زود است :: ورزش سه

TT / 70 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال