انتخاب اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/ مماشات با متخلفان نتیجه را بی اثر می کند


انتخاب اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/ مماشات با متخلفان نتیجه را بی اثر می کند

خبرگزاری فارس: انتخاب اعضای کمیته پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/ مماشات با متخلفان نتیجه را بی‌اثر می‌کند

عضو کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس از شروع پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بعد از تعطیلات هفته آینده مجلس گزارش کرد و گفت: اعضای کمیته پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان برگزیده شدند.

قاسم احمدی لاشکی امشب در مکالمه با خبرنگار فارس در نوشهر با اشاره به این که اعضای کمیته پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان برگزیده شدند، بیان کرد: شمار ۱۵ نفر برای کمیته پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان برگزیده شدند.

وی با بیان این که بنده با ۱۹ رأی و مردان میرزاده و حسن نژاد با ۱۸ رأی بیشترین آراء را به خود اختصاص داده ایم، اضافه کرد: بعد از انتها تعطیلات هفته آینده مجلس شورای اسلامی، رای گیری هیأت رئیسه این کمیته برگزار و سپس کار پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان شروع می شود.

عضو کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که دولت باید در برخورد با متخلفان این صندوق با جدیت وارد شدن یابد، تصریح کرد: تعارفات را باید کنار قرار داد و با جدیت تمام با متخلفان برخورد شود.

وی با اشاره به این که هرگونه مماشات با متخلفان، نتیجه پژوهش و تفحص را بی نتیجه خواهد کرد، گفت: دولت نسبت به عزل و برخورد با نیروهای متخلف در زمینه صندوق ذخیره فرهنگیان اقدام کند و آنها را به سیستم قضایی شناساند.

احمدی لاشکی گفت: سیستم قضایی نیز باید با جدیت با اشخاص متخلف برخورد کند به این علت که اعتقاد داریم در حق معلمان زحمت کش خیانت شده است.

——————————-

متن از : بهرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر ياد رای انور او آسمان به صبح
««« »»»
جان می‌کند فدا و کواکب نثار هم

انتخاب اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/ مماشات با متخلفان نتیجه را بی اثر می کند

TT / 56 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات