استفاده از سلاح های غیرمجاز خط قرمز پلیس است


استفاده از سلاح های غیرمجاز خط قرمز پلیس است

خبرگزاری فارس: بهره گیری از سلاح‌های غیر قانونی خط سرخ پلیس است

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان حمل و بهره گیری از سلاح‌های غیر قانونی را خط سرخ پلیس خواند و نقل کرد: نیروی انتظامی با افرادی که به صورت غیر قانونی سلاح حمل و یا از آنها بهره گیرند به شدت برخورد می‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زاهدان به نقل از پایگاه خبر دهی پلیس سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی در آیین اختتامیه برنامه های هفته نیروی انتظامی که با وجود اعضای شورای فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان به انجام رسانده شد، از تلاش همه همکاران برای اجرای دقیق برنامه های هفته جاری قدردانی کرد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: هفته نیروی انتظامی، فرصت عالی ای برای شناسایی خدمات متنوع پلیسی به مردمان و همچنین گزارش عملکرد یک ساله و تشریح برنامه های امسال بود.

این مسؤول، به نقش نادر نیروی انتظامی در امنیت پایدار استان اشاره کرد و نقل کرد: ما در تأمین امنیت با هم اضافه کنی مشترک با سیستم های مرتبط با حوزه امنیت، حرکت می کنیم.

وی به اقدامات یگان های عملیاتی پلیس در بخش های گوناگون برای تأمین امنیت عزاداران حسینی اشاره و تصریح کرد: موفقیت های امروز نیروی انتظامی به برکت، جلسات قرآنی و دعای خیر مردمان پژوهشگر شده است.

رحیمی تشریح کرد: محیط امن و مسرور به وجود آمده در سراسر استان به برکت وجود وحدت بین همه دستگاه ها و آحاد مردمان است و حفظ این وحدت یک لزوم بنیادی است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: حفظ اعتبار، کسب افتخار و موفقیت در سایه تلاش های زیادی و خستگی ناپذیری و داشتن برنامه و اجرای راهبردهای اصولی و سنجیده پژوهشگر می شود و ما مدام سعی کرده ایم که در این مسیر حرکت کنیم.

وی وجود موثر در مأموریت ها و انجام با جدیت تکالیف را دو اصل اصلی برشمرد و نقل کرد: حرکت در این مسیر، ازدیاد رضایتمندی مردمان را همراه با خواهد داشت.

رحیمی به رویکرد آفندی پلیس در انجام مأموریت ها و عملیات ها اشاره و تصریح کرد: با رویکرد آفندی و تحول در تاکتیک و اجرای مأموریت ها، قادر بوده ایم به موفقیت های بسیار خوبی دست یابیم و هنجارشکنان و قانون گریزان را در رسیدن به اهدافشان ناکام قرار بدهیم.

وی تمرکز بر کشف جرم و دستگیری گناهکار را یک مورد اصلی برشمرد و نقل کرد: با کشف جرایم و دستگیری مجرمان قادر هستیم ارمغان امنیت و آسایش را به مردمان هدیه دهیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به همجواری این استان با دو افغانستان و کشور پاکستان که مرکز تولید و ترانزیت مواد مخدر در دنیا است اشاره و اظهار کرد: با توجه به شرایط و موقعیت ویژه استان، مجادله شبانه روزی با باندهای توزیع کننده موادمخدر و قاچاقچیان مسلح، اولویت عمده پلیس سیستان و بلوچستان است.

سردار رحیمی نقل کرد: ما خود را خدمتگزار مردمان آگاهی میداریم و تلاش می کنیم که خدمات متنوع پلیسی را با بالاترین کیفیت و توام با مهربانی و احترام به مردمان شریف سیستان و بلوچستان ارائه کنیم.

وی با اشاره به این که، وقوع جرایم بزرگ و خشن از رهگذر جرایم کوچولو رخ می دهد، اضافه کرد: توجه به مجادله با جرایم تهیه کند و کوچولو یکی دیگر از اهدافی است که در اجرای مأموریت ها باید به آن توجه مخصوص شود.

این مسؤول، حمل و بهره گیری از سلاح های غیر قانونی را خط سرخ پلیس خواند و نقل کرد: نیروی انتظامی با افرادی که به صورت غیر قانونی سلاح حمل و یا از آنها بهره گیرند به شدت برخورد می کند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان توجه به معنویت و روحیه دینی و ارتقاء آن در سطح یگان ها را یک اصل اصلی برشمرد و خاطرنشان کرد: با تقویت بنیه دینی و اعتقادی کارکنان، حین ارتقاء عملکرد سازمانی، میزان رضایتمندی مردمان از پلیس نیز ازدیاد خواهد یافت.

— براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : شهزاد خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشقبازی را تحمل بايد ای دل پای دار
««« »»»
گر ملالی بود بود و گر خطايی رفت رفت

استفاده از سلاح های غیرمجاز خط قرمز پلیس است

TT / 139 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال