کاشت مژه طبیعی و اکستشن مصنوعی شگفت انگیز (۴ عکس)


کاشت مژه طبیعی و اکستشن مصنوعی فوق العاده

همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اسکتشن مژه مصنوعی

کاشت مژه و اکستشن عنوانی است که این روزها بسیار می نگاه کنید و درموردش می شنوید پس برای آن که جدید باشید و اگه قصد داشتن مژه های زیبا و پری دارید بدون تردید اقدام کنید با این بخش همراه شوید تا از ابتدا تا انتهاب جراحی ، اکستشن ، پیوند مژه طبیعی دائم و موقت مصنوعی را آگاهی بدارید . همانطور که نقل شد یکی از تازه ترین شیوه ها در ازدیاد خوشگلی چشم ها، اکستنشن مژه است.البته بسیاری از اشخاص اکستنشن را با کاشت مژه غلط می گیرند در صورتی که این دو با هم کاملا فرق می دارند در ادامه با هر دوی آنها آشنایی پیدا میکنید.

انواع مختلف کاشت مژه همیشگی و موقت

دو نوع کاشت داریم؛ کاشت دائم و موقت.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس کاشت مژه طبیعی و اکستشن مصنوعی شگفت انگیز

برای کاشت مژه خوب چه کار باید بکنیم؟

چه نوع جراحی برای کاشتن مژه ای مناسب است؟

به توصیه یک متخصص در انتخاب نوع عمل کاشت مژه طبیعی برای بیماران می توان دو نوع عمل کاشت مژه را انتخاب کرد که شامل کاشت ترمیمی مژه برای اصلاح ریزش مژه ناشی از تروما یا مریضی و کاشت مژه همیشگی با جراحی.

کاشت مژه به سبک عمل جراحی

جراحی کاشت مژه همیشگی مهارتی است که متخصصان خوشگلی برای انجام آن به تخصص و تبحر زیادی نیاز دارد. یک حرکت غلط سبب زیان منتقل کردن به مژگان طبیعی می شود. به چشم مییاید که این روش خیلی ساده است:برداشتن یک مو از پشت ( معمولا ۵۰ مو برای هر چشم) و پیوند آن به پلک بالایی.

جراحی کاشت مژه همیشگی تحت بیهوشی موضعیو بین نیم ساعت تا دو ساعت زمان میبرد ،گفتنی است که این روش شبیه روشی است که برای کاشت مو در اشخاص مبتلا به طاسی منطقه ای بهره گرفته میشود.

کاشت مژه طبیعی با روش میکرو سرجری

با روش میکروسرجری توسعه یافته می توان کاشت مژه همیشگی را آزمود. در این روش بیمار می توان طول مژه ها را تعیین کند. کاشت مژه تحت بیهوشی موضعی و در حالی انجام می شود که بیمار هشیار است ، در این روش کاشت مژه بین یک تا سه ساعت زمان میبرد.

میکروسرجری به چه صورت انجام می شود

پزشک تحت بیحسی موضعی میکروگرافت هایی را از پوست سر گرفته و فولیکول های استخراج شده یعنی موهای طبیعی را به مژه ها پیوند می زند. گرافت ها به واحدهای فولیکولی مجزا تقسیم می شود.این نوار از پوست سر به یک متخصص داده می شود تا بافت مو را به صورت فولیکول های موی تکی برای پیوند جدا کند.پس از تزریق بیحسی و حفاظت از پلک چشم با یک پوشش، موها را می توان یکی یکی به پلک پیوند زد. هر فولیکول مو به صورت مجزا کاشت می شود.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کاشت مژه طبیعی و اکستشن مصنوعی شگفت انگیز

بایدها و نبایدهای مهم درباره روش جراحی کاشت مژه طبیعی و دائم

روش کاشت و پیوند مژه طبیعی

فرآیند کاشت مژه طبیعی شامل کلکسیونی از خوبش های کوچولو در بالا و پایین پلک به همراه جاسازی موهای مژه است. فولیکول های مو پوست سر استخراج میشوند و سپس در مناطق مخصوصی از پلک پیوند زده می شوند. بخیه ها موهای پیوندی را استوار سرجای خود نگه می دارند و پزشک جراح قادر هست ۲۴ تا ۴۰ مژه بکارد. کل این فرآیند کمتر از دو ساعت زمان میبرد و تا یک هفته پس از جراحی فرد کمی نا خوشی، کدری و ورم را احساس می کند. بخش زیادی از نا خوشی شکل گرفته در عرض ۷ تا ۱۰ روز نابود میشود و می توان با مصرف داروهای مسکن بازاری و استراحت آن را مهار کرد. پس از یک دوره ۶ تا ۱۲ ماهه، مژه های پیوند زده شده با روشی طبیعی رشد می کنند و باید کوتاه شوند تا اندازه عالی ای یابد. نگهداری از مژه های پیوندی شامل کوتاه کردن، فر زدن و سایه زدن به آنها است تا ظاهر کاشت مژه نرمالتر باشد. نقل میشود که مژه های پیوندی به صورت همیشگی رشد می کنند و حداقل ماهی یک بار باید کوتاه شوند.

مخارج و نرخ کاشت مژه همیشگی

مخارج و نرخ کاشت مژه بستگی به حالت مژه های شما، شمار مژه کاشته شده و دکتری که می خواهد این عمل را برای شما به انجام رساند دارد.

کاشت موقت مژه ها یا همان اسکتشن با مژه مصنوعی :

در روش اکستشن مژه، مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با بهره گیری از چسب روشن یا سیاه طبیعی با دوام مخصوصی به مژه های طبیعی شما وصل می شوند.در کاشت موقت مژه ها یک هفته دوام می آورند. این نوع کاشت به خاطر چسبی که بهره گرفته میشود، ماندگاری کمتری دارد.معمولا برای هر چشم می توان از ۴۰ تا ۶۰ مژه بهره گرفت.جنس مژه های ویژه اکستنشن قادر هست از موی انسان، موی سمور، موی اسب، فیبرهای مصنوعی یا ابریشم باشد. بهره گیری از موی جانداران برای این کار پیشنهاد داده نمیشود زیرا ما قادر نیستیم از نظیف و استریل بودن آن اطمینان حاصل کنیم. علاوه براین مژه های ساخته شده از موی جانداران احتمال حساسیت را زیاد میکنند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس کاشت مژه طبیعی و اکستشن مصنوعی شگفت انگیز

کاشت مژه مصنوعی به سبک اکستشن موقت

ماندگاری کاشت مژه در روش اکستنشن مژه چه مقدار است؟

کسانی که تصمیم دارند کاشت مژه را به انجام نرساند باید آگاهی بدارند این مژه های مصنوعی معمولا بین دو تا چهار هفته و اگه خیلی نکته مراقبت باشند تا شش هفته ماندگاری خواهند داشت.

با کاشت و اکستشن ، مژه های طبیعی می ریزند؟

کاشت مژه سبب از دست دادن مژه های طبیعی نمی شود. این روند پیامد و خطر ویژه ای به همراه ندارد اما باید خیلی مراقب بود و اصلیتر آن که پس از انجام کاشت مژه، چشم فرد نباید تا ۲۴ ساعت با آب در تماس باشد تا مژه ها به درستی بچسبند و روی چشم ها ماندگار شوند.

روش برداشتن مژه های کاشته شده در روش اکستشن به چه صورت است؟

هر چسب ویژه به مژه یک محلول زداینده (Remover) دارد. اگه شخصی پس از کاشت مژه بر آن بشود آنها را بردارد بهتر است به کارشناسی که کاشت مژه را برایش به انجام رسانده، مراجعه کند تا به وسیله زداینده ویژه، مژه ها را بردارد.

کاشت مژه برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت مژه را همه اشخاص به غیر از کسانی که معضلات چشمی دارند، قادر هستند به انجام رسانند ولی عمده ترین مسئله در انجام این روش خوشگلی محبوب به روز مراجعه به پزشک متخصص و یا مرکز میکاپ و آرایشی معتبر است که درصد پیامد و خطرات را به حداقل می رساند.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس کاشت مژه طبیعی و اکستشن مصنوعی شگفت انگیز

پیشنهادهای مهم پیش از کاشت مژه و اکستشن در آرایشگاهها

مواظبتهای پس از اکستنشن و کاشت مژه موقت

سعی کنید پیش از قرار دادن اکستنشن به حمام بروید و پس از قرار دادن اکستنشن ۲۴ساعت به مژه هایتان آب نزنید. چند روز پیش از قرار دادن اکستنشن از ریمل ضد آب بهره نگیرید زیرا امکان می دارد مقداری از آن روی مژه ها باقی بماند و سبب شود چسب به درستی روی مژه فیکس نشود. بهتر است تا ۲ روز از رفتن به سونا و استخر صرف نظر کنید و آب داغ به چشمان تان نزنید تا چسب ها کاملا خشک شوند.

برای جداکردن مژه ها هیچ وقت اکستنشن ها را نکشید. این کار سبب کنده شدن مژه های طبیعی تـان می شـود. بـرای جدا کردن آنها مواد ویژه حل کننده وجود دارد.

ریزش چند مژه در ۲۴ ساعت نخست طبیعی است. در ابتدا فقط بخشی از مژه های خود را اکستنشن کنید و به مدت یک تا ۲ ساعت منتظر مانید. اگه احساس حساسیت آلرژیک نکردید آنگاه به کارتان ادامه دهید.

پس از اکستنشن دیگر از فر مژه نیز بهره نگیرید چراکه سبب شکستن و کنده شدن مژه های چسبانده شده می شود. برای حفظ حالت مژه ها قادر هستید پس از حمام سشوار را روی درجه کم قرار بدهید و آن را با فاصله ۲۰ سانتی زیر مژه هایتان بگیرید و به آرامی با حرکت انگشتان به مژه ها حالت بدهید. مراقب باشید حرارت سشوار خیلی داغ نباشد تا چسب ها تضعیف نشوند.

با بهره گیری از این مژه ها دیگر احتیاجی به ریمل نخواهید داشت. با این حال قادر هستید از ریمل هایی بهره گیرید که پایه اصلی آنها آب است.

هنگام حمام یک حوله کوچولو دم دست خود قرار بدهید تا هربار از زیر دوش کنار می آیید بتوانید با قرار دادن حوله روی چشم هایتان آنها را خشک کنید و دیگر با دست چشم تان را فشار ندهید.

برای زدودن آرایش چشم قادر هستید از یک تکه اسفنج یا پنبه نرم آغشته به شیر پاک کن غیر روغنی بهره گیرید. بهتر است پنبه را روی مژه هایتان نمالید و به آرامی دور چشم را با آن پاک کنید. از مالش چشم ها خودداری کنید. هر زمان که چشم تان دچار خارش شد قادر هستید با ضربه ملایم انگشت روی پلک این خارش را از بین برید. این کار برای شادابی پوست و پیش گیری از ریزش مژه ها بسیار سودمند است.

در نهایت انتخاب خوب ترین روش برای متراکم شدن مژه ها و کاشت مژه را به دست یک متخصص و پزشک بسپارید تا از خطرات و پیامد احتمالی پیش گیری شود.

کاشت مژه , خوب ترین روش اکستشن دائم و موقت مژه

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال