از نوک مو تا ناخن پا را با جوش شیرین خوشگل کنید! (۳ عکس)


از نوک مو تا ناخن پا را با جوش شیرین زیبا کنید!

معجزات خوشگلی جوش شیرین

اکثر ما با هدف استفاده برای شیرینی طبخ کنی جوش شیرین را خریداری می کنیم در حالی که این ماده پرخاصیت قادر هست یک اکسیر خوشگلی پوست – مو و دندان باشد. از انجایی که بهره گیری از مواد نرمال در خوشگلی یکی از راه و راهکارهای اطمینان می دارد پس پیشنهاد داده میشود در برنامه خوشگلی خود جای بدهید.

فواید خوشگلی جوش شیرین

به صورت برگزیده و سودمند با ماسک های خوشگلی و لوسیون های زیبا کننده پوست و مو که با جوش شیرین آماده میشوند آشنایی پیدا خواهید کرد.

با جوش شیرین حمام لطیف بگیرید

۴قاشق غذاخوری جوش شیرین + ۵ قاشق غذا خوری عسل + ۲ لیوان شیر + ۱۵ قاشق غذا خوری نمک + ۳ قاشق غذا خوری روغن فرزند

در یک ظرف بزرگ جوش شیرین ، عسل ، شیر و نمک را ترکیب نمایید ، مخلوط را در وان آب گرم بریزید و سپس روغن فرزند را افزایید ، برای ترکیب نمودن مواد در آب از دست هایتان بهره گیرید سپس قدم در این حمام تسکین دهنده و آرام بخش قرار بدهید ، این حمام برای نرمی پوست بسیار سودمند است.

زدودن لاک ناخن ها با جوش شیرین

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس از نوک مو تا ناخن پا را با جوش شیرین زیبا کنید!

کاربردهای جوش شیرین برای خوشگلی پوست و مو

بعد از این که لاک ناخن به مدت زیادی روی ناخن ها می ماند سبب می شود ناخن ها زرد به چشم بیایند. با بهره گیری از مالش مخلوط جوش شیرین و پراکسید (اکسیدان) روی ناخن هایتان از شر این لکه های زرد خلاص شوید.

ماسک ضد جوش صورت با جوش شیرین

ترکیبی از جوش شیرین و عسل قادر هست به زدودن پوست یاری رساند. این مخلوط را اعمال کرده و بعد از ۱۵ دقیقه بشویید.

زدودن کلر از مو با جوش شیرین

اگه وقت زیادی صرف شنا می کنید موهای شما امکان می دارد مملو از کلر بوده و یا تحول رنگ دهد. قادر هستید با مخلوط مایع سینک و جوش شیرین و اعمال آن روی موهایتان از شر کلر خلاص شوید. با بهره گیری از یک نرم کننده موی خوب از این ترفند و تأثیرش خاطرجمع شوید زیرا این مخلوط موهای شما را بسیار بسیار پاک خواهد ساخت.

ساخت شامپو با جوش شیرین

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس از نوک مو تا ناخن پا را با جوش شیرین زیبا کنید!

ساخت شامپو با جوش شیرین

شما قادر هستید به ۱/۴ شامپوی مورد استفاده تان جوش شیرین اضافه کرده و موهایتان را حجم دهید. جوش شیرین ناپاکی موها را کاسته و موها را روشن تر و حجیم تر خواهد کرد.

قادر هستید از جوش شیرین به عنوان شامپوی خشک بهره گیرید به این طریق که مقداری از آن را روی موها بپاشید و سپس موها را شانه کنید و سپس با یک سشوار موها را پف دهید.

جوش شیرین برای داشتن پاهای زیبا :

اگه روی پاشنه پاهایتان پینه بسته یا خیلی زبر و خشن شده است باید جوش شیرین را با آب ترکیب نمایید تا خمیری چسب شبیه به بدست اید سپس این مخلوط را روی زبری های پاشنه گذارید و بعد از ۱۵ دقیقه بشوئید تا پاهایتان نرم شود ( در صورت ضرورت قادر می باشید مدت بیشتری گذارید ).

اگه پاهایتان خارش دارد ۴ قاشق غذا خوری جوش شیرین را با ۴ لیوان آب گرم ترکیب نمایید و سپس پاها را حدود ۱۰ دقیقه در آن قرار بدهید و با این کار خارش پاها آرام میگیرد.

همچنین قادر می باشید با جوش شیرین خستگی پاها را نیز برطرف بکنید ، ۳ قاشق غذا خوری جوش شیرین را در یک کاسه آب گرم حل کنید و سپس پاهای خسته تان را ۱۵ دقیقه داخل آن قرار بدهید تا خستگی از پاهایتان بیرون رود.

جوش شیرین خوب ترین سفیدکننده دندان :

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس از نوک مو تا ناخن پا را با جوش شیرین زیبا کنید!

قادر می باشید با جوش شیرین خمیردندانی خانگی بسازید ، ابتدا ۳ قاشق چایخوری جوش شیرین را با ۱ قاشق چایخوری نمک ترکیب نمایید سپس به آن ۳ قاشق چایخوری گلیسیرین افزایید و برای معطر شدن نیز ۱۰ قطره از اسانس محبوبتان به آن بیفزایید سپس به مقدار کافی آب به آن افزایید تا شکل خمیر یابد.

شما قادر می باشید این خمیر دندان را در بطری ای کوچولو نگهداری کنید ، از آن جا که جوش شیرین یک سفید کننده دندان نرمال است پس حسابی دندان ها را سفید می کند و از پوسیدگی آن ها نیز پیش گیری می کند ، اگه هم فرصت کافی برای تهیه خمیر سفید کننده ندارید قادر می باشید برای سفید تر دندان هایتان مسواک تر خود را داخل جوش شیرین فرو برید سپس با آن دندان های تان را مسواک بزنید.

جوش شیرین معطر کننده نرمال دهان :

برای معطر کردن دهان قادر می باشید ۲ قاشق چایخوری جوش شیرین را در ۱ لیوان آب حل کنید و در دهان غرغره نمائید.

جوش شیرین برای نرم کردن آرنج :

اگه پوست آرنج یا زانو خشن و زبر شد باید ابتدا مقداری جوش شیرین را با مقدار کمی آب ترکیب نمایید تا وضعیت چسبی یابد سپس این مخلوط را شبیه به کرم به زانو یا آرنج بمالید و ۱۵-۳۰ دقیقه منتظر مانید ، بعد از شست و شو نگاه می‌ کنید که پوست زبر و خشن نرم شده است.

جوش شیرین ، جوش شیرین خوب ترین اکسیر جوانی و خوشگلی

-با تشکر از انتخاب شما-

نگارنده: ارجمند ش.

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

که ای بلندنظر شاهباز سدره نشين
««« »»»
نشيمن تو نه اين کنج محنت آبادست

از نوک مو تا ناخن پا را با جوش شیرین خوشگل کنید! (۳ عکس)

TT / 197 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال