اخطار تولیدکنندگان برای فیلترهای تقلبی


هشدار تولیدکنندگان برای فیلترهای تقلبی

تصویر و عکس هشدار تولیدکنندگان برای فیلترهای تقلبی

از فیلترهای تقلبی برای یخچال خود بهره نگیرید. این پیامی است که اجلاس وسایل خانگی(AHAM) با یک کمپین تازه اعلام کرده است.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، این اجلاس و ۱۷ سازنده بزرگ وسایل خانگی اعلام کردند فیلترها امکان می دارد اسم برند و لوگوهایی داشته باشند که معتبر به چشم بیایند اما بسیاری از آن‌ها قرار می داری نیستند. امکان می دارد خانواده شما آبی را بیاشامند که به اندازه کافی استاندارد نباشد.

سرپرست AHAM ، جوزف ام. مک گوایر در بیانیه ای نقل کرد “فلیترهای تقلبی که برچسب های فریب آمیز دارند، هر روزه توسط کانال های آنلاین به به فروش رسان می رسند. در بسیاری از موارد این فیلترها مشابه یک برند به چشم مییایند اما با امنیت و ساختار استاندارد ساخته نشده اند.”

جیل نوتینی، سرپرست سابق ارتباطات و بازاریابی AHAM نقل کرد “همه موافق‌اند اگه به کار برنده از خطرات بهره گیری از فیلترهای تقلبی آگاه باشد، خوب تر قادر هست از تهیه کرد چنین محصولاتی پیش گیری کند.

طبق بیانات این کمپین، آب نوشیدنی آمریکا قادر هست حاوی سرب، جیوه، آزبست، آفت کش، حشره کش و دارو باشد. وقتی که فیلترهای اصل می‌خرید، این وسیله توسط بنیاد ملی علوم(NSF) تایید شده اما فیلترهای تقلبی امکان می دارد حتی امتحان نشده باشند.

مک گوایر اضافه کرد “در رابطه با کیفیت و امنیت آب نوشیدنی با فیلترهای خریداری شده آنلاین هیچ ضمانتشده حضور ندارد و مصرف کنندگان باید فیلترهای مطمئن را برگزند.”

از نکاتی که هنگام تهیه کرد باید به آن دقت شود، نرخ تولید است. وقتی که نرخ خیلی خوب به نظر می‌رسد باید به آن مشکوک شد. هیچ علتی حضور ندارد برای پالایش آب نوشیدنی، صرفه جویی کنید.

**************************

متن از : آفتاب ف.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يکی از عقل می‌لافد يکی طامات می‌بافد
««« »»»
بيا کاين داوری‌ها را به پيش داور اندازيم

اخطار تولیدکنندگان برای فیلترهای تقلبی

TT / 93 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال