کلینتون یا ترامپ؟/ ماجرای گاوهای سیاه و سفید


کلینتون یا ترامپ؟/ ماجرای گاوهای سیاه و سفید

یارو از مسئول یک گاوداری سؤال کرد به گاوها چه خوراکی ای می‌دهید؟ مدیر سؤال کرد؛ گاوهای سفید یا مشکی؟ طرف گفت؛ سیاه‌ها و مدیر گفت؛ کاه و یونجه و… سؤال کرد؛ سفیدها چی؟ و طرف جواب داد به آنها هم کاه و یونجه می‌دهیم.

تصویر و عکس کلینتون یا ترامپ؟/ داستان گاوهای مشکی و سفید

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، نشریه کیهان در ستون گفت و شنود نگاشت:

گفت: بعضیا می گویند اگه «ترامپ» ریاست جمهوری ایالات متحده شود برای ایران خوب تر است! و بعضی دیگر می گویند، اگه کلینتون شود، خوب تر خواهد بود!

نقل کردم: یعنی پس از سی وچند سال هنوز نفهمیده اند که سگ زرد برادر شغال است؟! و هنوز تصور می کنند دموکرات ها و جمهوری خواهان دو تافته جدا بافته هستند؟!

گفت: مگر بوش و اوباما با یکدیگر فرق داشتند؟ و یا کارتر و ریگان فرق داشتند؟ و…؟!

نقل کردم: یارو از مسئول یک گاوداری سؤال کرد به گاوها چه خوراکی ای می دهید؟ مدیر سؤال کرد؛ گاوهای سفید یا مشکی؟ طرف گفت؛ مشکی ها و مدیر گفت؛ کاه و یونجه و… سؤال کرد؛ سفیدها چی؟ و طرف جواب داد به آنها هم کاه و یونجه می دهیم. یارو سؤال کرد؛ گاوها را کجا نگاهداری می کنید؟ و مدیرپرسید؛ مشکی ها یا سفیدها؟! و طرف گفت؛ سفیدها و مدیر گفت؛ آنها را در همین تالار نظر می داریم سؤال کرد؛ مشکی ها چی؟ گفت؛ آنها را هم همینجا! و یارو که حسابی عصبانی شده بود گفت؛ مردک مرا مسخره می کنی؟ و مدیر گفت؛ آخه گاوهای سفید مال خودم هستند. یارو سؤال کرد؛ خب گاوهای مشکی چی؟ و مدیر گاوداری گفت؛ آنها هم مال خودم هستند!

__________________

تهیه و تدوین: مژگان ث.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظا چون غم و شادی جهان در گذر است
««« »»»
بهتر آن است که من خاطر خود خوش دارم

کلینتون یا ترامپ؟/ ماجرای گاوهای سیاه و سفید

TT / 66 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال