شراره رخام ژل لب هایش را خالی کرد (۳ عکس)


شراره رخام ژل لب هایش را خالی کرد

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس شراره رخام ژل لب هایش را خالی کرد

شراره رخام ژل لب هایش را خالی کرد 

شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون سال ها پیش اقدام به تزریق ژل به لب های خود کرد و نتیجه تصویر و عکس گرفت. خوشگلی او تحولی نکرد و اوضاع بدی از نگاه هنرپیشگی نیز برای وی رقم خورد. می‌گوید غلط کردم و پشیمانم، اما از پشیمانی‌اش خوشحال است.حالا از این که راضی است و می‌خواهد از تجربیاتش نقل بکنید

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس شراره رخام ژل لب هایش را خالی کرد

تا کسی مانند او پشیمان نشود. شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون پس از تزریق ژل لب حالا به وعده خودش ازشر آن ژل آسان شده و خیلی هم از ظاهرش راضی است.ظاهری که جامعه ما بیشتر می‌پسندد و البته او را شادتر از پیش می‌کند.شراره رخام حالا با ظاهر تازه می‌خواهد به جهان هنرپیشگی برگردد.

به چه صورت شدتصمیم گرفتید ژل لبتان را تخلیه کنید؟
متاسفانه من سال ۸۳ ژل لب آمپول زدم.آن وقت ژلهای پاژ بود.این ژلهای پاژ وقت طولانی در لب باقی می‌ماند و تا تخلیه نکنید خودش از بین نمی‌رود و تا پایان عمر هستولی این ژلهای تازه وقت دارد و پس از سه تا شش ماه از بین می‌رود. آن وقت از شانس بد من فقط ازاین ژلها استفاده می‌شد.

به همین دلیل عملی بود که ریسک بالایی داشت و باید دکتر اطمینان می داری پیدا می‌کردم تا این ژل را تخلیه کند که خدا را شکر قادر بودم این عمل را به انجام برسانم و از شر این ژل آسان شوم.

پس از تزریق ژل معضلی نداشتید؟
نه خوشبختانه ژل پاژ برای من معضلی تهیه نکرد اما شنیده ام که چندین نفر مشکل داشته‌اند و لبشان کبود شده و تا پایان عمر کبود می‌ماند.خوشبختانه این ژلها دیگر در بازار پیدا نمی‌شود و تایید شده نیست.این ژلها پس از ۶-۷ سال امکان می دارد سبب کدری صورت و لب شود.خدارا شکر من این شانس را داشتم

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس شراره رخام ژل لب هایش را خالی کرد

و برای من معضلی پیش نیاورد. فقط همان یک حجم غیر متعارف بود و ظاهری داشت که جامعه پسند عدم.به هر حال من به لطف دوستان به این فکر افتادم که حتما از شر این ژل آسان شوم.

یعنی نگاه دیگران در این تصمیم شمانقش داشت؟
خب من یک تصمیم شخصی گرفته بودم ولی دیگران دوست نداشتند و خیلی‌ها از من نقد کردند.من یک شخصیت اجتماعی هستم باید به نگاه دوستان و جامعه‌ام اهمیت بدهم و از نگاه شخصی‌ام بگذرم. بالاخره تسلیم شدم و نقل کردم چشم و می‌روم تخلیه می‌کنم اما حالا خیلی شادم.شادم که مردمان از این حرکت من استقبال کردند

و خیلی مرا تشویق کردند واین حرکت به چشمشان آمد.من از کسانی که مرا پشتیبانی کردند و به جلو هل دادند که جرات کنم و به سراغ این عمل پر از ریسک بروم تشکر می‌کنم.

مکالمه ی نشریه سپید با این بازیگر ایران را در این باره بخوانید:

این که نقل کرده می‌شد به دلیل آن ظاهر کمتر برای بازی در فیلم و سریال پیشنهاد داشتید درست است؟
بله. چندین سریال تاریخی به من ارائه داده شد که خب می‌گفتند مثلا درچند صد سال گذشته هیچ زنی ظاهر این چنینی نداشته است.حرفشان سنجیده ودرست بود من هم قبول کردم.

من به کارگردانها حق می‌دادم. درست است آن وقت خیلی نارحت می‌شدم، اما حالا خیلی شادم. شادم که ناخودآگاه و ناخواسته تبدیل به تریبونی شدم که کسی سراغ این کار نرود.

کسی درباره تزریق ژل لب و عمل‌های خوشگلی با شما رایزنی می‌کند؟
بله . خیلی از بانوان ودختران جوان می‌پرسند که این کار را بکنیم؟من می‌گویم نه.البته نظراتی هم می‌گیرم که می‌گویند چنانچه بد است پس به چه دلیل خودت این کار را به انجام رساندی؟بله من یک کار اشتباهی به انجام رساندم.یک راه اشتباهی رفته‌ام.خب حالا می‌گویم این راه غلط است ونروید.این بد نیست.

من نمی‌خواهم کسی را نصیحت کنم اما من به عنوان یک شخصیت اجتماعی و یک بازیگر یک کار اشتباهی به انجام رسانده ام و قبولش دارم.حالا می‌گویم به انجام نرسانید.همه آدمها در حیات غلط می‌کنند و پشیمان می‌شوند. من شادم که مردمان به من نقد کردند و تشکر می‌کنم که سبب شدند به این جمع بندی برسم

و بروم سراغ تخلیه ژل و مجدداً ظاهر معمولی یابم. روزی ۲۰ نفر از من می‌پرسند که برا ی تخلیه ژل کجا رفته‌ام و من هم پزشکم را شناسایی می‌کنم. به هر حال این تزریق ژل متاسفانه وارد کشور ما شده است و خیلی از جوان‌ها هم به آن علاقه دارند.

خوشبتانه من معضلی نداشتم و لی شادم این کار من سبب شد که یک عده‌ای از هموطنان عزیزم از این قصه نجات یابند و خیلی از آنها سراغ این کار نروند. البته می‌خواستم از پزشکانی که در این راه به من یاری رساندند هم تشکر کنم. دکتر بهروز فرزام و جناب دکتر امیری عمل تخلیه ژل لب را به انجام رساندند که من خیلی راضی هستم و از آنها تشکر می‌کنم

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال